Connect with us

Zdrowie i Uroda

Badania prenatalne na wysokim poziomie

Published

on

Badania prenatalne na wysokim poziomie

Nowoczesna klinika Medfemina, która charakteryzuje się szerokim wachlarzem usług. Swoim klientom oferuje między innymi perfekcyjnie wykonane badania prenatalne, które pozwolą upewnić się, że rozwijające się w łonie matki dziecko jest w pełni zdrowie.

Klinika wykonuje między innymi:

  • amniopunkcję;
  • test NIFTY;
  • test Harmony;
  • test zintegrowany według FMF.

Każde badanie wykonywane w klinice przeprowadzane jest według najnowocześniejszych standardów. Dzięki temu można być pewnym, że wszystko odbywa się tak, jak należy, a tym samym można być pewnym, że wynik odpowiada stanowi faktycznemu.
Badanie wykonywane są w komfortowej atmosferze, co pozwala poczuć się naprawdę dobrze. Materiał do badania pobierany jest przez wykwalifikowany personel medyczny, który świetnie zna się na swojej pracy. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że regularnie podnosi on swoje kompetencje. W efekcie klinika świadczy usługi według najnowszych standardów.

Jeśli chcesz wykonać badania prenatalne i zależy Ci na jakości obsługi, ta klinika to dobry wybór. Zapraszamy – badania prenatalne Wrocław.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Badanie USG 3D w ciąży

Published

on

Badanie USG 3D w ciąży

W okresie ciąży każda kobieta przynajmniej trzykrotnie powinna wykonać badanie USG. Podstawowym badaniem jest USG 2D. Coraz częściej jednak istnieje możliwość wykonania także USG 3D. Takie badanie ma w swojej ofercie klinika Medfemina. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Leczenie raka szyjki macicy

Published

on

Leczenie raka szyjki macicy

Szpital Medfemina to miejsce, w którym każda kobieta może liczyć na opiekę medyczną na najwyższym poziomie. To prywatna placówka, która znajduje się we Wrocławiu. Tym, co ją wyróżnia jest niezwykle szeroki wachlarz usług. Na pomoc mogą tu liczyć między innymi te kobiety, których problemem jest rak szyjki macicy. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabieg usunięcia endometrium

Published

on

Endometrioza to choroba, która dotyczy coraz więcej kobiet w rożnym wieku. Jest trudna do wyleczenia oraz powoduje problemy z zajściem w ciąże. Co należy wiedzieć o niej? Jakie są metody leczenia i gdzie najlepiej zwrócić się po pomoc? Zapraszam poniżej.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy