Connect with us

Zdrowie i Uroda

Badanie USG 3D w ciąży

Published

on

Badanie USG 3D w ciąży

W okresie ciąży każda kobieta przynajmniej trzykrotnie powinna wykonać badanie USG. Podstawowym badaniem jest USG 2D. Coraz częściej jednak istnieje możliwość wykonania także USG 3D. Takie badanie ma w swojej ofercie klinika Medfemina.

Trójwymiarowe USG 3D daje przyszłej mamie okazję do zobaczenia twarzy i ciała dziecka. Obraz widoczny jest na ekranie monitora. Badanie USG 3D służy nie tylko budowaniu emocjonalnej więzi między rodzicami (w badaniu bardzo często towarzyszą ojcowie). Jest także cennym narzędziem diagnostycznym, które pozwala wykryć ewentualne wady wrodzone i choroby genetyczne. W klinice Medfemina wykonywane jest na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych producentów. Zawsze przeprowadza je lekarz mający bogate doświadczenie i rozległą wiedzę teoretyczną w tym zakresie. W efekcie uzyskane wyniki są wiarygodne i można im ufać.

W klinice każda kobieta traktowana jest z należnym jej szacunkiem. Poszanowana jest także jej prywatność. Wszystko po to, aby przyszła mama czuła się naprawdę dobrze.

USG 3D w Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina zaprasza na badanie USG. Sprawdź ofertę – USG 3D Wrocław.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Leczenie raka szyjki macicy

Published

on

Leczenie raka szyjki macicy

Szpital Medfemina to miejsce, w którym każda kobieta może liczyć na opiekę medyczną na najwyższym poziomie. To prywatna placówka, która znajduje się we Wrocławiu. Tym, co ją wyróżnia jest niezwykle szeroki wachlarz usług. Na pomoc mogą tu liczyć między innymi te kobiety, których problemem jest rak szyjki macicy. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy

Published

on

Manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet ceniących sobie metody zdobienia paznokci. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego procesu zdobienia paznokci po to by zwiększyć swoją wiedzę na ten temat i po to, by nadążać za nowymi trendami. Kosmetologia rozwija się w naszym kraju bardzo intensywnie, pojawiają się coraz to nowe metody zdobienia paznokci, które zyskują sympatia klientek i miłośniczek stylizacji paznokci.
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabieg usunięcia endometrium

Published

on

Endometrioza to choroba, która dotyczy coraz więcej kobiet w rożnym wieku. Jest trudna do wyleczenia oraz powoduje problemy z zajściem w ciąże. Co należy wiedzieć o niej? Jakie są metody leczenia i gdzie najlepiej zwrócić się po pomoc? Zapraszam poniżej.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy