Connect with us

Ciekawe

Centrum handlowe na Ruczaju

Published

on

Centrum handlowe na Ruczaju

Kraków ma niejedno centrum handlowe. Bez wątpienia jednak centrum handlowe na Ruczaju to naprawdę dobry wybór, jeśli chcemy zrobić zakupy w galerii stojącej na wysokim poziomie.

Centrum handlowe na Ruczaju zlokalizowane jest w pobliżu osiedla Europejskiego. Znaczną część klientów w związku z tym stanowią jego mieszkańcy. W centrum znaleźć można różnego rodzaju sklepy, z których wszystkie świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie. Znaleźć tu można między innymi sklep spożywczy, salon kosmetyczny, a nawet aptekę.

Centrum handlowe na Ruczaju to ogromna wygoda robienia zakupów. Dojechać można tutaj bez większych problemów za sprawą wyremontowania trasy, która prowadzi do centrum. Jednocześnie ci, którzy dotrą tu autem nie muszą się martwić o to, co zrobić ze swoim samochodem. Centrum handlowe na Ruczaju ma bowiem aż dwa parkingi. Jeden to parking zewnętrzny, drugi zaś parking podziemny. Na pierwszym mieści się około dwadzieścia samochodów, drugi może pomieścić prawie sto aut.

Centrum handlowe na Ruczaju to dobry wybór dla wszystkich ceniących komfort robienia zakupów.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Meble technorattanowe w naszych ogrodach

Published

on

Zaaranżowanie ogrodu na przestrzeń wypoczynkową to świetne rozwiązanie, kiedy nie chcemy tracić czasu i pieniędzy na dalekie wyjazdy. Przydomowy taras czy ogród mogą stać się idealnym miejscem do relaksu – wystarczy kilka odpowiednich elementów i nieco czasu. Skąd czerpać inspiracje? Jakie produkty wybierać? Jak zaprojektować ogród, by zachęcał do odpoczynku na świeżym powietrzu? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Dobrej jakości kontenery ibc dla przemysłu

Published

on

Jednym z najważniejszych aspektów transportu różnego rodzaju substancji ciekłych i płynnych jest bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno przewozu substancji potencjalnie groźnych dla człowieka lub środowiska, jak też tych zupełnie bezpiecznych, takich jak na przykład kosmetyki lub produkty spożywcze. Bezpieczny transport można zorganizować dzięki odpowiedniej inrastrukturze. Służy do niego na przykład kontener Ibc, specjalne zbiorniki 100l, oraz inne tego typu produkty.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Skitouring – czas zacząć przygodę!

Published

on

Skitouring to unikalne połączenie narciarstwa zjazdowego z turystyką wysokogórską. W skrócie – wspinamy się na szczyt a następnie z jego zjeżdżamy przeżywając wspaniała przygodę. Niemniej jednak do uprawiania tego sportu trzeba się odpowiednio przygotować…
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy