Connect with us

Ciekawe

Dlaczego warto wybierać krótkie suknie ślubne?

Published

on

Suknie na ślub występują w wielu modelach i rodzajach. Mają mnóstwo krojów, które należy dopasować do sylwetki przyszłej Panny Młodej. Podejmowanie decyzji, by wybrać tę jedyną suknię nie jest łatwe. Oto krótki poradnik na temat, dlaczego warto wybrać krótką suknię ślubną?

Bo sukienka ślubna krótka jest niezwykła

Najprawdopodobniej żadna z twoich koleżanek nie miała takiej sukni. Wybór krótkiej sukienki ślubnej jest nieoczywisty. To propozycja dla szalonych i odważnych. Mogą ją też wybierać kobiety, które interesują się modą. Krótka sukienka ślubna będzie świetnie wyglądała na zdjęciach. Ich charakter będzie z całą pewnością bardziej niebanalny niż w przypadku tradycyjnych sukni.

Bo jest praktyczna

Krótka sukienka ślubna nie jest ubraniem na jeden raz. Można wykorzystać ją też na wiele innych imprez – chrzciny, komunie czy huczne jubileusze. Suknie na ślub, najczęściej ubiera się tylko na tę jedną okazję. Spory wydatek na suknię może rozłożyć się na kilka uroczystości. Dzięki temu jest mniejsza pokusa by suknię sprzedać.W krótkiej sukience ślubnej łatwo się tańczy i porusza się. Warto wybierać modele nawiązujące krojem do lat 50 i 60. One szczególnie dobrze prezentują się w ruchu. Takie suknie są idealne do tańca. Ubrania w stylu retro i vintage są obecnie bardzo modne i popularne. Jeśli zostaną zestawione z odpowiednimi dodatkami, to można cieszyć się nimi przez wiele lat. Takie kroje są ponadczasowe i uniwersalne.

Bo jest tania

Sukienka ślubna krótka jest najczęściej dużo tańsza niż jej długi odpowiednik. Do jej produkcji zużywa się mniej materiału. Uszycie spódnicy zajmuje również mniej czasu. Przekłada się to na niższą cenę finalnego produktu. Dzięki temu, nawet mniej zamożne Panny Młode mogą sobie pozwolić na suknię kupioną w profesjonalnym salonie sukien ślubnych.

Bo dobrze eksponuje sylwetkę

Krótka suknia ślubna pozwala na pokazanie odrobiny ciała. Jest dobrą propozycją dla posiadaczek długich i zgrabnych nóg. Sukienkę warto zestawiać z butami na wysokim obcasie. Szpilki powinny być klasycznie białe lub dobrane w kontrastowym, intensywnym kolorze. Wybór butów jest szczególnie ważny, bo wpływają one na szczupłość i kształt łydki. To istotne, bo krótkie suknie ślubne eksponują nogi.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Na urlop do Wisły czy do Ustronia?

Published

on

Każdego roku Beskid Śląski przyciąga do siebie ogromną ilość turystów, którzy przyjeżdżają z całej Polski, aby wypocząć wśród górskich krajobrazów. Wybierając się w podróż turyści staj jednak przed dylematem: wybrać Wisłę czy Ustroń? Obydwie miejscowości to piękne i klimatyczne miasta, które mają wiele do zaoferowania.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Masz problem z wyborem materiału do szycia?

Published

on

Masz problem z wyborem materiału do szycia? Oczywiście wiele osób z takim się zmaga, najzwyczajniej w świecie nie wiemy jakie materiały do szycia są najbardziej odpowiednie a tym samym sprawdzą się w kontekście ich swoistego zastosowania. Pewnie, że w pierwszej kolejności należy ocenić to do czego zamierzamy wykorzystać materiały do szycia, zupełnie inne wybierzemy do stworzenia firanek niż naszej sukienki. Jak najbardziej mogą posiadać podobne cechy, lecz w większości przypadków oraz sytuacji powinniśmy się skupić właśnie na tym, co pragniemy wykonać z danych materiałów. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sauna sucha i mokra

Published

on

Większość z nas korzysta z sauny w czasie pobytu w hotelu, spa lub na basenie, jednakże możliwe jest posiadanie własnej sauny. Możemy umiejscowić ją w naszym domu lub ogrodzie. Sauna do ogrodu będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli nie posiadamy wystarczającej przestrzeni w domu oraz jeżeli chcemy nadać ogrodowi walorów użytkowych oraz estetycznych.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy