Connect with us

Ciekawe

Dlaczego warto wybierać krótkie suknie ślubne?

Published

on

Suknie na ślub występują w wielu modelach i rodzajach. Mają mnóstwo krojów, które należy dopasować do sylwetki przyszłej Panny Młodej. Podejmowanie decyzji, by wybrać tę jedyną suknię nie jest łatwe. Oto krótki poradnik na temat, dlaczego warto wybrać krótką suknię ślubną?

Bo sukienka ślubna krótka jest niezwykła

Najprawdopodobniej żadna z twoich koleżanek nie miała takiej sukni. Wybór krótkiej sukienki ślubnej jest nieoczywisty. To propozycja dla szalonych i odważnych. Mogą ją też wybierać kobiety, które interesują się modą. Krótka sukienka ślubna będzie świetnie wyglądała na zdjęciach. Ich charakter będzie z całą pewnością bardziej niebanalny niż w przypadku tradycyjnych sukni.

Bo jest praktyczna

Krótka sukienka ślubna nie jest ubraniem na jeden raz. Można wykorzystać ją też na wiele innych imprez – chrzciny, komunie czy huczne jubileusze. Suknie na ślub, najczęściej ubiera się tylko na tę jedną okazję. Spory wydatek na suknię może rozłożyć się na kilka uroczystości. Dzięki temu jest mniejsza pokusa by suknię sprzedać.W krótkiej sukience ślubnej łatwo się tańczy i porusza się. Warto wybierać modele nawiązujące krojem do lat 50 i 60. One szczególnie dobrze prezentują się w ruchu. Takie suknie są idealne do tańca. Ubrania w stylu retro i vintage są obecnie bardzo modne i popularne. Jeśli zostaną zestawione z odpowiednimi dodatkami, to można cieszyć się nimi przez wiele lat. Takie kroje są ponadczasowe i uniwersalne.

Bo jest tania

Sukienka ślubna krótka jest najczęściej dużo tańsza niż jej długi odpowiednik. Do jej produkcji zużywa się mniej materiału. Uszycie spódnicy zajmuje również mniej czasu. Przekłada się to na niższą cenę finalnego produktu. Dzięki temu, nawet mniej zamożne Panny Młode mogą sobie pozwolić na suknię kupioną w profesjonalnym salonie sukien ślubnych.

Bo dobrze eksponuje sylwetkę

Krótka suknia ślubna pozwala na pokazanie odrobiny ciała. Jest dobrą propozycją dla posiadaczek długich i zgrabnych nóg. Sukienkę warto zestawiać z butami na wysokim obcasie. Szpilki powinny być klasycznie białe lub dobrane w kontrastowym, intensywnym kolorze. Wybór butów jest szczególnie ważny, bo wpływają one na szczupłość i kształt łydki. To istotne, bo krótkie suknie ślubne eksponują nogi.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Meble technorattanowe w naszych ogrodach

Published

on

Zaaranżowanie ogrodu na przestrzeń wypoczynkową to świetne rozwiązanie, kiedy nie chcemy tracić czasu i pieniędzy na dalekie wyjazdy. Przydomowy taras czy ogród mogą stać się idealnym miejscem do relaksu – wystarczy kilka odpowiednich elementów i nieco czasu. Skąd czerpać inspiracje? Jakie produkty wybierać? Jak zaprojektować ogród, by zachęcał do odpoczynku na świeżym powietrzu? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Centrum handlowe na Ruczaju

Published

on

Centrum handlowe na Ruczaju

Kraków ma niejedno centrum handlowe. Bez wątpienia jednak centrum handlowe na Ruczaju to naprawdę dobry wybór, jeśli chcemy zrobić zakupy w galerii stojącej na wysokim poziomie. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Dobrej jakości kontenery ibc dla przemysłu

Published

on

Jednym z najważniejszych aspektów transportu różnego rodzaju substancji ciekłych i płynnych jest bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno przewozu substancji potencjalnie groźnych dla człowieka lub środowiska, jak też tych zupełnie bezpiecznych, takich jak na przykład kosmetyki lub produkty spożywcze. Bezpieczny transport można zorganizować dzięki odpowiedniej inrastrukturze. Służy do niego na przykład kontener Ibc, specjalne zbiorniki 100l, oraz inne tego typu produkty.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy