Connect with us

Ciekawe

Fotobudka – pomysł na firmę

Published

on

W dzisiejszych czasach, ludzie uwielbiają wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. Jedną z takich atrakcji są fotobudki – automaty, które same wykonują zabawne zdjęcia. Idąc na wesele czy do większego centrum handlowego, możemy być pewni że znajdziemy w tych miejscach właśnie wspomniane fotobudki. Dlatego warto zastanowić się nad sprzedażą fotobudek.

Na początek

Na początku dobrze jest mieć opracowany plan działania. Fotobudki pojawiają się w ostatnim czasie na każdej większej imprezie i stanowią dużą atrakcję. Należy zastanowić się czy stać nas na sprzedaż fotobudek, czy korzystniejsze okaże się ich wynajmowanie. Czym byśmy się jednak nie zajmowali, nasze pierwsze kroki powinny być skierowane w stronę urzędu, w którym zarejestrujemy naszą działalność. Po uzyskaniu wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej możemy zakupić lub zając się sprzedażą fotobudek.

Jeżeli firma ma przynosić zyski i być opłacalna, do sprawy należy podejść profesjonalnie. Przed założeniem własnej działalności, należy się zorientować jak wygląda kwestia konkurencji w naszej okolicy i w regionie. Fotobudki teraz są rozchwytywane ale ich za duża ilość w danym miejscu, może doprowadzić do nieopłacalności.

Warto przygotować ciekawą ofertę na wynajem oraz na sprzedaż fotobudek. Sam automat to nie wszystko. Na duży plus będzie możliwość zakupu w jednym miejscu zarówno samej fotobudki, jak i różnych niezbędnych akcesoriów i gadżetów. Uatrakcyjnią one naszą firmę, a także zachęcą potencjalnego Klienta do skorzystania właśnie z naszej szerokiej oferty produktów. Inwestując w fotobudkę, dobrze jest aby osoby robiące sobie w niej zdjęcie, mogły założyć ciekawą perukę, okulary. Panie uwielbiają różnego rodzaju szale, boa. Natomiast mężczyźni chwalą i wybierają chętnie czapki, kapelusze, hełmy.

Sprzedając fotobudki, warto mieć także w ofercie różne tła, statywy, podpory, lampy i inne oświetlenie, dzięki którym nasza firma będzie przynosiła większy zysk. Równie ważną kwestią jest logistyka – forma dowożenia fotobudek do Klienta. Urządzenia te mają wysokość 170cm i są zbudowane na podstawie kwadratu o boku 50cm na 50cm. Ich przewóz możliwy jest samochodami o wielkości co najmniej van, optymalne z kolei będą busy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

Dobry plan

Aby nasza firma była profesjonalna i świadczyła usługi na jak najwyższym poziomie, warto rozszerzyć ofertę nie tylko o możliwość zakupu dodatkowych rzeczy ale również o usługę. Fotobudki najczęściej spotykane są na weselach i imprezach, które zyskują na atrakcyjności gdy prowadzi je wodzirej. Klient, który w jednym miejscu może wynająć fotobudkę wraz z całą oprawą, w tym z dodatkową usługą – zdecydowanie chętniej skorzysta z naszej firmy. A to przełoży się na dochodowy biznes.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Na urlop do Wisły czy do Ustronia?

Published

on

Każdego roku Beskid Śląski przyciąga do siebie ogromną ilość turystów, którzy przyjeżdżają z całej Polski, aby wypocząć wśród górskich krajobrazów. Wybierając się w podróż turyści staj jednak przed dylematem: wybrać Wisłę czy Ustroń? Obydwie miejscowości to piękne i klimatyczne miasta, które mają wiele do zaoferowania.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Masz problem z wyborem materiału do szycia?

Published

on

Masz problem z wyborem materiału do szycia? Oczywiście wiele osób z takim się zmaga, najzwyczajniej w świecie nie wiemy jakie materiały do szycia są najbardziej odpowiednie a tym samym sprawdzą się w kontekście ich swoistego zastosowania. Pewnie, że w pierwszej kolejności należy ocenić to do czego zamierzamy wykorzystać materiały do szycia, zupełnie inne wybierzemy do stworzenia firanek niż naszej sukienki. Jak najbardziej mogą posiadać podobne cechy, lecz w większości przypadków oraz sytuacji powinniśmy się skupić właśnie na tym, co pragniemy wykonać z danych materiałów. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sauna sucha i mokra

Published

on

Większość z nas korzysta z sauny w czasie pobytu w hotelu, spa lub na basenie, jednakże możliwe jest posiadanie własnej sauny. Możemy umiejscowić ją w naszym domu lub ogrodzie. Sauna do ogrodu będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli nie posiadamy wystarczającej przestrzeni w domu oraz jeżeli chcemy nadać ogrodowi walorów użytkowych oraz estetycznych.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy