Connect with us

Ciekawe

Fotobudka – pomysł na firmę

Published

on

W dzisiejszych czasach, ludzie uwielbiają wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. Jedną z takich atrakcji są fotobudki – automaty, które same wykonują zabawne zdjęcia. Idąc na wesele czy do większego centrum handlowego, możemy być pewni że znajdziemy w tych miejscach właśnie wspomniane fotobudki. Dlatego warto zastanowić się nad sprzedażą fotobudek.

Na początek

Na początku dobrze jest mieć opracowany plan działania. Fotobudki pojawiają się w ostatnim czasie na każdej większej imprezie i stanowią dużą atrakcję. Należy zastanowić się czy stać nas na sprzedaż fotobudek, czy korzystniejsze okaże się ich wynajmowanie. Czym byśmy się jednak nie zajmowali, nasze pierwsze kroki powinny być skierowane w stronę urzędu, w którym zarejestrujemy naszą działalność. Po uzyskaniu wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej możemy zakupić lub zając się sprzedażą fotobudek.

Jeżeli firma ma przynosić zyski i być opłacalna, do sprawy należy podejść profesjonalnie. Przed założeniem własnej działalności, należy się zorientować jak wygląda kwestia konkurencji w naszej okolicy i w regionie. Fotobudki teraz są rozchwytywane ale ich za duża ilość w danym miejscu, może doprowadzić do nieopłacalności.

Warto przygotować ciekawą ofertę na wynajem oraz na sprzedaż fotobudek. Sam automat to nie wszystko. Na duży plus będzie możliwość zakupu w jednym miejscu zarówno samej fotobudki, jak i różnych niezbędnych akcesoriów i gadżetów. Uatrakcyjnią one naszą firmę, a także zachęcą potencjalnego Klienta do skorzystania właśnie z naszej szerokiej oferty produktów. Inwestując w fotobudkę, dobrze jest aby osoby robiące sobie w niej zdjęcie, mogły założyć ciekawą perukę, okulary. Panie uwielbiają różnego rodzaju szale, boa. Natomiast mężczyźni chwalą i wybierają chętnie czapki, kapelusze, hełmy.

Sprzedając fotobudki, warto mieć także w ofercie różne tła, statywy, podpory, lampy i inne oświetlenie, dzięki którym nasza firma będzie przynosiła większy zysk. Równie ważną kwestią jest logistyka – forma dowożenia fotobudek do Klienta. Urządzenia te mają wysokość 170cm i są zbudowane na podstawie kwadratu o boku 50cm na 50cm. Ich przewóz możliwy jest samochodami o wielkości co najmniej van, optymalne z kolei będą busy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

Dobry plan

Aby nasza firma była profesjonalna i świadczyła usługi na jak najwyższym poziomie, warto rozszerzyć ofertę nie tylko o możliwość zakupu dodatkowych rzeczy ale również o usługę. Fotobudki najczęściej spotykane są na weselach i imprezach, które zyskują na atrakcyjności gdy prowadzi je wodzirej. Klient, który w jednym miejscu może wynająć fotobudkę wraz z całą oprawą, w tym z dodatkową usługą – zdecydowanie chętniej skorzysta z naszej firmy. A to przełoży się na dochodowy biznes.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Meble technorattanowe w naszych ogrodach

Published

on

Zaaranżowanie ogrodu na przestrzeń wypoczynkową to świetne rozwiązanie, kiedy nie chcemy tracić czasu i pieniędzy na dalekie wyjazdy. Przydomowy taras czy ogród mogą stać się idealnym miejscem do relaksu – wystarczy kilka odpowiednich elementów i nieco czasu. Skąd czerpać inspiracje? Jakie produkty wybierać? Jak zaprojektować ogród, by zachęcał do odpoczynku na świeżym powietrzu? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Centrum handlowe na Ruczaju

Published

on

Centrum handlowe na Ruczaju

Kraków ma niejedno centrum handlowe. Bez wątpienia jednak centrum handlowe na Ruczaju to naprawdę dobry wybór, jeśli chcemy zrobić zakupy w galerii stojącej na wysokim poziomie. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Dobrej jakości kontenery ibc dla przemysłu

Published

on

Jednym z najważniejszych aspektów transportu różnego rodzaju substancji ciekłych i płynnych jest bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno przewozu substancji potencjalnie groźnych dla człowieka lub środowiska, jak też tych zupełnie bezpiecznych, takich jak na przykład kosmetyki lub produkty spożywcze. Bezpieczny transport można zorganizować dzięki odpowiedniej inrastrukturze. Służy do niego na przykład kontener Ibc, specjalne zbiorniki 100l, oraz inne tego typu produkty.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy