Connect with us

Ciekawe

Godne uwagi noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej

Published

on

Czy zastanawialiście się może, które noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej są godne uwagi? Jest kilka ciekawych miejsc, a jednym z nich bez wątpienia jest Willa Majerczyk. Jest to obiekt hotelowy położony w Poronienie, w odległości około 12 kilometrów od centrum Zakopanego.

Na co zwracać uwagę wybierając noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej?

Przede wszystkim na bliskość tras narciarskich i szlaków turystycznych. Willa Majerczyk w Bukowinie Tatrzańskiejma w swoim sąsiedztwie 21 tras narciarskich oraz 46 szlaków turystycznych, dzięki którym można poznać najpiękniejsze zakątki naszych Tatr. W hotelu tym można wybrać wśród 11 pokoi, z których każdy jest zaprojektowany z myślą o wymagających turystach, dla których bardzo ważny jest komfort wypoczynku. Do każdego pokoju przynależy niezwykle komfortowa łazienka. Z okien rozciąga się widok na panoramę Tatr, której widok zapada w pamięci na długo.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Meble technorattanowe w naszych ogrodach

Published

on

Zaaranżowanie ogrodu na przestrzeń wypoczynkową to świetne rozwiązanie, kiedy nie chcemy tracić czasu i pieniędzy na dalekie wyjazdy. Przydomowy taras czy ogród mogą stać się idealnym miejscem do relaksu – wystarczy kilka odpowiednich elementów i nieco czasu. Skąd czerpać inspiracje? Jakie produkty wybierać? Jak zaprojektować ogród, by zachęcał do odpoczynku na świeżym powietrzu? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Centrum handlowe na Ruczaju

Published

on

Centrum handlowe na Ruczaju

Kraków ma niejedno centrum handlowe. Bez wątpienia jednak centrum handlowe na Ruczaju to naprawdę dobry wybór, jeśli chcemy zrobić zakupy w galerii stojącej na wysokim poziomie. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Skitouring – czas zacząć przygodę!

Published

on

Skitouring to unikalne połączenie narciarstwa zjazdowego z turystyką wysokogórską. W skrócie – wspinamy się na szczyt a następnie z jego zjeżdżamy przeżywając wspaniała przygodę. Niemniej jednak do uprawiania tego sportu trzeba się odpowiednio przygotować…
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy