Connect with us

Ciekawe

Godne uwagi noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej

Published

on

Czy zastanawialiście się może, które noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej są godne uwagi? Jest kilka ciekawych miejsc, a jednym z nich bez wątpienia jest Willa Majerczyk. Jest to obiekt hotelowy położony w Poronienie, w odległości około 12 kilometrów od centrum Zakopanego.

Na co zwracać uwagę wybierając noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej?

Przede wszystkim na bliskość tras narciarskich i szlaków turystycznych. Willa Majerczyk w Bukowinie Tatrzańskiejma w swoim sąsiedztwie 21 tras narciarskich oraz 46 szlaków turystycznych, dzięki którym można poznać najpiękniejsze zakątki naszych Tatr. W hotelu tym można wybrać wśród 11 pokoi, z których każdy jest zaprojektowany z myślą o wymagających turystach, dla których bardzo ważny jest komfort wypoczynku. Do każdego pokoju przynależy niezwykle komfortowa łazienka. Z okien rozciąga się widok na panoramę Tatr, której widok zapada w pamięci na długo.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Na urlop do Wisły czy do Ustronia?

Published

on

Każdego roku Beskid Śląski przyciąga do siebie ogromną ilość turystów, którzy przyjeżdżają z całej Polski, aby wypocząć wśród górskich krajobrazów. Wybierając się w podróż turyści staj jednak przed dylematem: wybrać Wisłę czy Ustroń? Obydwie miejscowości to piękne i klimatyczne miasta, które mają wiele do zaoferowania.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Masz problem z wyborem materiału do szycia?

Published

on

Masz problem z wyborem materiału do szycia? Oczywiście wiele osób z takim się zmaga, najzwyczajniej w świecie nie wiemy jakie materiały do szycia są najbardziej odpowiednie a tym samym sprawdzą się w kontekście ich swoistego zastosowania. Pewnie, że w pierwszej kolejności należy ocenić to do czego zamierzamy wykorzystać materiały do szycia, zupełnie inne wybierzemy do stworzenia firanek niż naszej sukienki. Jak najbardziej mogą posiadać podobne cechy, lecz w większości przypadków oraz sytuacji powinniśmy się skupić właśnie na tym, co pragniemy wykonać z danych materiałów. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sauna sucha i mokra

Published

on

Większość z nas korzysta z sauny w czasie pobytu w hotelu, spa lub na basenie, jednakże możliwe jest posiadanie własnej sauny. Możemy umiejscowić ją w naszym domu lub ogrodzie. Sauna do ogrodu będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli nie posiadamy wystarczającej przestrzeni w domu oraz jeżeli chcemy nadać ogrodowi walorów użytkowych oraz estetycznych.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy