Connect with us

Ciekawe

Grill gazowy – ile palników powinien mieć?

Published

on

Grill gazowy - ile palników powinien mieć?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientów zamierzających nabyć swój pierwszy grill gazowy jest prośba o określenie tego, ile gazu spala grill podczas grillowania. Trudno jest o jednoznaczne określenie tego parametru, ponieważ warunkują to różne rodzaje grillowanych potraw, ilość wykorzystywanych palników, a także zmieniające się warunki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu. Ważny jest rodzaj gazu jaki zamierzamy wykorzystywać podczas grillowania. Te pytania mają na celu określenie jak często będziemy musieli wymienić pustą butlę na pełną i z jakimi kosztami to się będzie wiąże.

Parametry spalania gazu

Najważniejszym parametrem wyznaczającym spalanie gazu podczas grillowania będzie oczywiście wielkość grilla co równocześnie wiąże się z ilością zamontowanych palników. Im powierzchnia grillowania jest większa tym więcej palników służy do jej szybkiego rozgrzania, a potem do utrzymywania wymaganej temperatury w czasie grillowania. Każdy dobrej jakości grill gazowy posiada tabliczkę identyfikacyjną informującą o zużyciu gazu na godzinę grillowania, przy założeniu, że palniki ustawione będą w pozycji maximum.

Oferta Salonu DessiHome

Grille ogrodowe i paleniska znajdziemy w Salonie DessiHome w Mikołowie. Znajdziemy tam szeroki wybór nowoczesnych grilli i palenisk łatwych i wygodnych w obsłudze. Dbałość o każdy detal wykonania i najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodną jakość.

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Ogród jest miejscem, które będzie nas zachwycać niezliczoną ilością roślin. Chociaż nawet widok samego trawnika jest w stanie w kojący sposób wpłynąć na nasze nerwy. Ogród to nie tylko miejsce dla roślin. To także miejsce, gdzie można umieścić meble ogrodowe modułowe. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Czy rozwód da się zaplanować?

Published

on

Rozwód to niewątpliwie trudny czas dla obojga małżonków, ale również dla dzieci czy całej rodziny. Rozpad małżeństwa następuje zazwyczaj stopniowo, jest rozłożony w czasie, a jego efekty odczuwają nasi najbliżsi. Czy możliwe jest przygotowanie się do rozwodu? Czy warto zatrudnić adwokata? O czym pamiętać podczas sprawy rozwodowej? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Rzeczy dla początkującego jeźdźca

Published

on

Jazda konna to wymagająca dyscyplina sportowa, która wymaga dużego zaangażowania, dzięki czemu można być jeszcze lepszym i lepszym. Osoby, które na chcą na dłużej związać się z jazdą konną, muszą zainwestować w specjalne rzeczy. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy