Connect with us

Dom i Wnętrze

Idealne wyposażenie kuchni – garnki na płytę indukcyjną

Published

on

Jak sprawić, aby codzienne gotowanie nie było nużące? Okazuje się, że nie trzeba wiele zmian w naszych kuchniach. By posiłki były smaczniejsze i aby możliwe było szybsze gotowanie rekomenduje się dzisiaj zmianę klasycznych kuchenek na płyty indukcyjne. Płyty takie cenione są za trwałość, prostą obsługę. Decydując się na taką kuchenkę pamiętajmy również o tym, aby wybrać garnki na płytę indukcyjną. Czym różnią się od klasycznych garnków?

Nowoczesne garnki na płytę indukcyjną

Funkcjonalne garnki na płytę indukcyjną biją dzisiaj rekordy popularności – wynika to nie tylko z ich doskonałych parametrów technicznych, ale i licznych udogodnień, którymi projektanci zaskoczyli użytkowników. Nowoczesne garnki tego typu tworzone są przede wszystkim ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci czy korozji, wysokie temperatury. Budowa garnków na płyty indukcyjne nieco różni się od klasycznych garnków – w ich dnach nierzadko umieszczane są specjalistyczne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Garnki na płytę indukcyjną powinny być kupowane z rozmysłem – pamiętajmy o tym, że najlepszym rozwiązaniem jest wybranie garnków, których średnica dna dopasowana jest do pól grzewczych naszej kuchenki. Garnki wysokiej klasy znajdziemy w sklepie gerlach.pl.

Dodatkowe wyposażenie kompletów

Czy wiesz, że komplety garnków na płyty indukcyjne mogą składać się z kilku lub kilkunastu elementów? Dzięki temu możliwe stanie się szybsze dopasowanie zestawu do naszych potrzeb. Garnki uzupełnione są o cedzaki i lejki, wewnątrz znajdziemy również miarki do odmierzania płynów. Garnki posiadają również pokrywki wykonane ze szkła hartowanego – niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odparowanie pary wodnej i zagęszczenie potrawy.

 

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Zalety posiadania tarasu

Published

on

Tak, jesień i zima to okres, kiedy bardzo dużo czasu spędza się w domu. W końcu pogoda nie sprzyja temu, aby długo przesiadywać na dworze. Za to wiosną oraz latem bardzo dużo czasu uwielbiamy spędzać na dworze. Chociażby na tarasie, który niesie ze sobą ogrom zalet. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne kuchnie 2021

Published

on

Co oferują nam modne i stylowe kuchnie 2021? Można zauważyć, że na przestrzeni lat trendy wnętrzarskie bardzo mocno się zmieniły. Z roku na rok poszczególne projekty stają się jeszcze bardziej odważne, zapewniając użytkownikom niesamowite możliwości. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Uprawa palm

Published

on

 

Palmy to rośliny, które większości osób przypominają egzotyczne wakacje, słoneczną pogodę oraz hamak na plaży. Cieszą się one dużą popularnością i są często uprawiane w domu.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy