Connect with us

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy

Published

on

Manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet ceniących sobie metody zdobienia paznokci. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego procesu zdobienia paznokci po to by zwiększyć swoją wiedzę na ten temat i po to, by nadążać za nowymi trendami. Kosmetologia rozwija się w naszym kraju bardzo intensywnie, pojawiają się coraz to nowe metody zdobienia paznokci, które zyskują sympatia klientek i miłośniczek stylizacji paznokci.

Metoda hybrydowa – co warto o niej wiedzieć?

Interesująca i obiecująca metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest chyba najbardziej popularna i dlatego też warto dowiedzieć się więcej o jej właściwościach. Jakie są zalety metody hybrydowej zdobienia paznokci? Przede wszystkim należy tu wymienić dobrą trwałość takiego manicure, hybryda jest zdecydowanie bardziej wytrzymała niż typowy, klasyczny lakier. Dobrze wykonany manicure hybrydowy może nam posłużyć nawet przez 3 tygodnie, szczególnie jeśli został wykonany przez profesjonalną stylistkę paznokci. Warto pamiętać, by wykonywać swój manicure hybrydowy w sprawdzonych salonach urody. Warto również zwracać uwagę na rodzaje kosmetyków które są używane przez nasze stylistki, dobrze, gdy są to kosmetyki dobrych firm, ponieważ właśnie takie kosmetyki i produkty gwarantują trwałość naszego manicure.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – na czym polega?

Sam początek wykonywania hybrydy nie różni się niczym od wykonania tradycyjnego manicure. Początkowo należy odpowiednio usunąć skórki, dokładnie odtłuścić płytkę paznokciową oraz dobrze ją wypolerować, nie należy zapominać o nadaniu płytce paznokciowej pożądanego przez klientkę kształtu. Na sam początek nakładamy pierwszą warstwę, która nazywana jest warstwą gazową. Następnie nakładamy wybrany, kolorowy lakier, ostatnią warstwą jest specjalny preparat utwardzający, który gwarantuje wytrzymałość i odporność naszej hybrydy. Należy pamiętać, że każdą warstwę z osobna należy utwardzić za pomocą lampy UV. Jest to niezbędne do wykonania całego manicure w sposób poprawny i odpowiadający ogólnie przyjętym standardom.

Co jeszcze warto wiedzieć o hybrydach?

Podstawa dobrej hybrydy jest przede wszystkim odpowiednie przygotowanie płytki paznokciowej, która jest przecież tą powierzchnią, na której będziesz trzymał się nasz lakier. Odpowiednie przygotowanie płytki jest gwarancją poprawnie wykonanej hybrydy. Warto oddać się w ręce profesjonalistek.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Badanie USG 3D w ciąży

Published

on

Badanie USG 3D w ciąży

W okresie ciąży każda kobieta przynajmniej trzykrotnie powinna wykonać badanie USG. Podstawowym badaniem jest USG 2D. Coraz częściej jednak istnieje możliwość wykonania także USG 3D. Takie badanie ma w swojej ofercie klinika Medfemina. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Leczenie raka szyjki macicy

Published

on

Leczenie raka szyjki macicy

Szpital Medfemina to miejsce, w którym każda kobieta może liczyć na opiekę medyczną na najwyższym poziomie. To prywatna placówka, która znajduje się we Wrocławiu. Tym, co ją wyróżnia jest niezwykle szeroki wachlarz usług. Na pomoc mogą tu liczyć między innymi te kobiety, których problemem jest rak szyjki macicy. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabieg usunięcia endometrium

Published

on

Endometrioza to choroba, która dotyczy coraz więcej kobiet w rożnym wieku. Jest trudna do wyleczenia oraz powoduje problemy z zajściem w ciąże. Co należy wiedzieć o niej? Jakie są metody leczenia i gdzie najlepiej zwrócić się po pomoc? Zapraszam poniżej.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy