Connect with us

Zdrowie i Uroda

Odchudzanie z głową

Published

on

W okresie zimowym znaczna część z nas decyduje się na wprowadzenie w życie radykalnych zmian. Nowy rok dla wielu kobiet jest motywacją do zadbania o swoją sylwetkę. Co zrobić, aby odchudzanie przyniosło satysfakcjonujące efekty? Sprawdź nasze rady!

Skorzystaj z rad dietetyka

Wydaje Ci się, że kluczem do szczupłej sylwetki jest ograniczenie dziennego jadłospisu do kilku liści sałaty, owoców i wody? Nic bardziej mylnego! Drastycznie ograniczając organizmowi ilość dostarczanych kalorii, możesz wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Pozbawione składników odżywczych ciało będzie magazynować kalorie, aby zaspokoić deficyty energetyczne. Kluczem do utraty wagi jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Aby mieć pewność, że odżywiasz się prawidłowo, warto opracować dietę ze specjalistą.

Korzystaj z nowoczesnych technologii

Wyciskanie siódmych potów na bieżni czy rowerku nie przynosi zadowalających efektów? W takim razie warto poznać bliżej urządzenia do modelowania sylwetkidziałające w oparciu o technologię Vacu Therm i Infrared. Coraz większa liczba wysokiej klasy klubów fitness daje swoim klientkom możliwość korzystania z innowacyjnych urządzeń, które maksymalizują efekty treningów. Poddając mięśnie działaniu podciśnienia i promieniowania podczerwonego, możesz liczyć nie tylko na zmniejszenie obwodu w miejscach, które najtrudniej wyszczuplić, ale również zauważysz poprawę wydolności organizmu, poprawę napięcia i ujędrnienie skóry. Ponadto, treningi na nowoczesnych maszynach wspomagają pracę układu krążenia i serca, a nawet działają przeciwstarzeniowo.

Nie zniechęcaj się!

Dieta-cud pozwalająca stracić 10 kg w miesiąc? Nie daj się zwieść chwytliwym, pozbawionym sensu hasłom! Odchudzanie to proces, który wymaga czasu. Szybkie efekty głodówek przeważnie wiążą się z efektem jo-jo.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Czy dziecko jest zdrowe?

Published

on

Czy dziecko jest zdrowe?

Każdy przyszły rodzic chciałby wiedzieć, czy jego dziecko urodzi się zdrowe. Obecnie medycyna daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o sprawdzanie zdrowia nienarodzonego jeszcze dziecka. Znajdują się wśród nich testy genetyczne. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie są bezpieczne dla dziecka. Kobiety, które chcą dowiedzieć się, czy ich maluch nie jest dostępny chorobą genetyczną, a jednocześnie nie chcą stwarzać zagrożenia dla dziecka powinny postawić na badanie testem Nifty. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Nowoczesne badania prenatalne

Published

on

Nowoczesne badania prenatalne

Współczesna medycyna posiada mnóstwo narzędzi do kontrolowania stanu zdrowia kobiety w ciąży oraz jej nienarodzonego dziecka. Badania prenatalne odgrywają niezwykle istotną rolę w życiu wielu przyszłych matek. Są one bardzo ważne przede wszystkim z punktu widzenia potencjalnych chorób, z jakimi dziecko może się urodzić. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy – zalety i kontrowersje

Published

on

Manicure hybrydowy to dość popularny ostatnimi czasy temat. Czy warto w niego inwestować czy nie za bardzo? Jakie ma on wady i zalety? O wszystkim powiemy w poniższym artykule. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy