Connect with us

Zdrowie i Uroda

Odchudzanie z głową

Published

on

W okresie zimowym znaczna część z nas decyduje się na wprowadzenie w życie radykalnych zmian. Nowy rok dla wielu kobiet jest motywacją do zadbania o swoją sylwetkę. Co zrobić, aby odchudzanie przyniosło satysfakcjonujące efekty? Sprawdź nasze rady!

Skorzystaj z rad dietetyka

Wydaje Ci się, że kluczem do szczupłej sylwetki jest ograniczenie dziennego jadłospisu do kilku liści sałaty, owoców i wody? Nic bardziej mylnego! Drastycznie ograniczając organizmowi ilość dostarczanych kalorii, możesz wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Pozbawione składników odżywczych ciało będzie magazynować kalorie, aby zaspokoić deficyty energetyczne. Kluczem do utraty wagi jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Aby mieć pewność, że odżywiasz się prawidłowo, warto opracować dietę ze specjalistą.

Korzystaj z nowoczesnych technologii

Wyciskanie siódmych potów na bieżni czy rowerku nie przynosi zadowalających efektów? W takim razie warto poznać bliżej urządzenia do modelowania sylwetkidziałające w oparciu o technologię Vacu Therm i Infrared. Coraz większa liczba wysokiej klasy klubów fitness daje swoim klientkom możliwość korzystania z innowacyjnych urządzeń, które maksymalizują efekty treningów. Poddając mięśnie działaniu podciśnienia i promieniowania podczerwonego, możesz liczyć nie tylko na zmniejszenie obwodu w miejscach, które najtrudniej wyszczuplić, ale również zauważysz poprawę wydolności organizmu, poprawę napięcia i ujędrnienie skóry. Ponadto, treningi na nowoczesnych maszynach wspomagają pracę układu krążenia i serca, a nawet działają przeciwstarzeniowo.

Nie zniechęcaj się!

Dieta-cud pozwalająca stracić 10 kg w miesiąc? Nie daj się zwieść chwytliwym, pozbawionym sensu hasłom! Odchudzanie to proces, który wymaga czasu. Szybkie efekty głodówek przeważnie wiążą się z efektem jo-jo.

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Badanie USG 3D w ciąży

Published

on

Badanie USG 3D w ciąży

W okresie ciąży każda kobieta przynajmniej trzykrotnie powinna wykonać badanie USG. Podstawowym badaniem jest USG 2D. Coraz częściej jednak istnieje możliwość wykonania także USG 3D. Takie badanie ma w swojej ofercie klinika Medfemina. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Leczenie raka szyjki macicy

Published

on

Leczenie raka szyjki macicy

Szpital Medfemina to miejsce, w którym każda kobieta może liczyć na opiekę medyczną na najwyższym poziomie. To prywatna placówka, która znajduje się we Wrocławiu. Tym, co ją wyróżnia jest niezwykle szeroki wachlarz usług. Na pomoc mogą tu liczyć między innymi te kobiety, których problemem jest rak szyjki macicy. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabieg usunięcia endometrium

Published

on

Endometrioza to choroba, która dotyczy coraz więcej kobiet w rożnym wieku. Jest trudna do wyleczenia oraz powoduje problemy z zajściem w ciąże. Co należy wiedzieć o niej? Jakie są metody leczenia i gdzie najlepiej zwrócić się po pomoc? Zapraszam poniżej.
(więcej…)

Continue Reading

Polecamy