Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki na wysoki połysk

Published

on

Płytki na wysoki połysk

Jeśli zależy nam na tym, aby niewielkie pomieszczenie sprawiało wrażenie optycznie większego niż ma to miejsce w rzeczywistości, zwykle doradza się utrzymanie go w jasnej tonacji. Choć jednak białe płytki łazienkowe mają wielu zwolenników, nie brakuje również osób starających się unikać ich.

Trudno się im dziwić, czasem bowiem biel może budzić nieprzyjemne skojarzenia, jeśli zaś łazienka przypomina sterylnie czyste pomieszczenie szpitalne, nie każdy czuje się w niej dobrze. Czy jednak oznacza to, że brak białych płytek uniemożliwi nam cieszenie się pomieszczeniem choćby odrobinę większym niż w rzeczywistości? Na szczęście, wcale nie musi tak być.

Taki sam efekt można osiągnąć stawiając na płytki łazienkowe z wysoko połyskującą fakturą. Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku jasnych kolorów, nadają one pomieszczeniu głębi, a jednocześnie optycznie je powiększają. Jedyny minus takiego rozwiązania wiąże się z koniecznością jeszcze większej troski o porządek w łazience, płytki połyskujące obnażają bowiem każde zabrudzenia.

Płytki hiszpańskich oraz włoskich producentów

Szukasz wyjątkowych płytek o niepowtarzalnych wzorach? Sprawdź ofertę naszego salonu Mera. Wyróżniamy się ponadczasowym wzornictwem oraz najwyższą jakością.

Continue Reading
Advertisement

Dom i Wnętrze

Idealne wyposażenie kuchni – garnki na płytę indukcyjną

Published

on

Jak sprawić, aby codzienne gotowanie nie było nużące? Okazuje się, że nie trzeba wiele zmian w naszych kuchniach. By posiłki były smaczniejsze i aby możliwe było szybsze gotowanie rekomenduje się dzisiaj zmianę klasycznych kuchenek na płyty indukcyjne. Płyty takie cenione są za trwałość, prostą obsługę. Decydując się na taką kuchenkę pamiętajmy również o tym, aby wybrać garnki na płytę indukcyjną. Czym różnią się od klasycznych garnków? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Zalety posiadania tarasu

Published

on

Tak, jesień i zima to okres, kiedy bardzo dużo czasu spędza się w domu. W końcu pogoda nie sprzyja temu, aby długo przesiadywać na dworze. Za to wiosną oraz latem bardzo dużo czasu uwielbiamy spędzać na dworze. Chociażby na tarasie, który niesie ze sobą ogrom zalet. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Modne kuchnie 2021

Published

on

Co oferują nam modne i stylowe kuchnie 2021? Można zauważyć, że na przestrzeni lat trendy wnętrzarskie bardzo mocno się zmieniły. Z roku na rok poszczególne projekty stają się jeszcze bardziej odważne, zapewniając użytkownikom niesamowite możliwości. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy