Connect with us

Zdrowie i Uroda

Powiększanie ust, czyli każda kobieta może czuć się atrakcyjna

Published

on

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom kobiet, które marzą o atrakcyjnym, pięknym wyglądzie. Lista zabiegów dostępnych w klinikach medycyny estetycznej regularnie się wydłuża. W ofercie klinik medycyny estetycznej są zabiegi powiększania ust. Mogą one zostać wykonane różnymi technikami; powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach wykonywane jest kwasem hialuronowym.

 

Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach: jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg powiększania ust preparatami na bazie kwasu hialuronowego nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Zaleca się jedynie, aby na kilka dni przed datą zabiegu pacjentki nie zażywały Polopiryny ani innych leków z kwasem acetylosalicylowym. Należy zrezygnować także z leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu nie wolno się opalać (także w solarium) i korzystać z sauny. Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego lekarz medycyny estetycznej zabieg powiększanie ust w gabinecie Filine.pl w Katowicach rozpocznie od aplikacji kremu znieczulającego albo podania znieczulenia przewodowego. Dzięki temu zabieg będzie całkowicie bezbolesny. Przed rozpoczęciem zabiegu na pewno lekarz przeprowadzi z pacjentką rozmowę na temat tego jakie efekty chciałaby uzyskać. Warto kierować się swoim zdrowym rozsądkiem i sugestiami specjalisty przeprowadzającego zabieg.

 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są widoczne odrazu, ale nie są trwałe. Po pewnym czasie – w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjentki może to być pół roku, a może też być to rok – kwas hialuronowy zostanie wchłonięty. Efekt zabiegu zniknie. Nie ma jednak przeciwwskazań do jego powtórzenia. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży, w okresie karmienia piersią, u kobiet z chorobami immunologicznymi.

 

Continue Reading
Advertisement

Zdrowie i Uroda

Nowoczesne badania prenatalne

Published

on

Nowoczesne badania prenatalne

Współczesna medycyna posiada mnóstwo narzędzi do kontrolowania stanu zdrowia kobiety w ciąży oraz jej nienarodzonego dziecka. Badania prenatalne odgrywają niezwykle istotną rolę w życiu wielu przyszłych matek. Są one bardzo ważne przede wszystkim z punktu widzenia potencjalnych chorób, z jakimi dziecko może się urodzić. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy – zalety i kontrowersje

Published

on

Manicure hybrydowy to dość popularny ostatnimi czasy temat. Czy warto w niego inwestować czy nie za bardzo? Jakie ma on wady i zalety? O wszystkim powiemy w poniższym artykule. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Metody walki z uczulającym niklem

Published

on

Zaczerwienienia, piekące i swędzące wykwity, ropne zmiany i egzema to najpopularniejsze objawy alergii na nikiel. Jeśli w miejscu, w którym przeważnie nosisz biżuterię, zegarek czy okulary zauważysz niepokojące zmiany, to najprawdopodobniej jesteś w licznej grupie osób uczulonych na nikiel. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy