Connect with us

Motoryzacja

Poznaj najczęstsze błędy podczas egzaminu na prawo jazdy

Published

on

Poznaj najczęstsze błędy podczas egzaminu na prawo jazdy

Dlaczego nie każdy egzamin prawa jazdy kończy się sukcesem? Osoby, które go zdają zwykle opowiadają przede wszystkim o złej woli egzaminatora. Instruktorzy, których zatrudnia AutomobilKlub Polski podkreślają jednak, że nie jest to powód do największych obaw. Trudno jest przyznać się do własnych błędów, a jednak tak naprawdę największym zagrożeniem podczas egzaminu na prawo jazdy Warszawa niezmiennie pozostają sami kursanci.

Wśród błędów, które decydują o braku powodzenia na egzaminie na szczególną uwagę zasługuje wymuszenie pierwszeństwa. Problemy z oceną tego, kiedy wolno się nam włączyć do ruchu, a kiedy nie, wynikają niekiedy ze stresu podczas egzaminu. Bywa jednak i tak, że zasady te nie są jasne dla kursanta od początku nauki, nie rozmawia o tym jednak z instruktorem. Równie częstym błędem jest ignorowanie znaku „stop”. Niektórzy zdający upierają się, że ich działanie było celowe i spowodowane trafną oceną zagrożenia już podczas zbliżania się do niego. Nie jest to jednak wytłumaczenie brane przez kogokolwiek pod uwagę, przed znakiem tym bezwzględnie trzeba się bowiem zatrzymać.

Wysoka zdawalność

Szkoła nauki jazdy Automobilklub Polska zaprasza na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Sprawdź naszą ofertę – prawo jazdy w Warszawie.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Znaczenie pochodzenia części samochodowych

Published

on

Znaczenie pochodzenia części samochodowych

Bez względu na to, jakiego rodzaju części samochodowe są nam potrzebne to, skąd je weźmiemy, nie pozostaje wcale bez znaczenia. Na co powinniśmy zatem szczególnie uważać?

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jak zdać prawo jazdy w Warszawie?

Published

on

Jak zdać prawo jazdy w Warszawie?

Zdając egzamin na prawo jazdy w jakimkolwiek dużym mieście trzeba przygotować się na dodatkowe trudności. Poruszanie się po takich miastach, szczególnie w godzinach szczytu, może być niemałym wyzwaniem dla każdego kierowcy. Mimo wszystko jednak warto zdawać prawo jazdy w Warszawie, szczególnie jeśli ktoś i tak mieszka w tym mieście. W końcu młody kierowca musi szybko przywyknąć do codzienności, jaka czeka go później na ulicach miasta. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Prawo jazdy dla maturzysty

Published

on

Prawo jazdy dla maturzysty

O opłaceniu kursu prawa jazdy jako o trafionym prezencie mówi się już od dawna. Systematycznie zwiększa się przy tym grupa osób, którym taki upominek może sprawić szczególnie wiele radości. Mówiąc o nich nie można więc zapominać między innymi o maturzystach, którzy właśnie wchodzą w dorosłe życie. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy