Connect with us

Ciekawe

Ściany, które zachwycą każdego

Published

on

Ściany, które zachwycą każdego

Kupujący stawiający duże wymagania płytkom ściennym, nigdy nie mogli potwierdzić, że są w stu procentach zadowoleni z prezentowanego im asortymentu. Płytek takich nie brakowało w sprzedaży, w oczy rzucało się jednak to, że były one przeciętne – tak z uwagi na swoje właściwości, jak i wygląd.

Na szczęście, dziś coraz większa grupa producentów zrywa z przeświadczeniem, że płytki ścienne powinny być mniej okazałe od swoich podłogowych odpowiedników. Dowodem na to, że można to zmienić jest przy tym, między innymi, ciekawa kolekcja dune shapes origami.

Te nietypowe płytki ścienne sprawiają wrażenie trójwymiarowych i to właśnie ta charakterystyczna dla nich niebanalność sprawia, że cieszą się tak dużym powodzeniem. Nie trzeba ich umieszczać na każdej ze ścian. Można mieć przy tym pewność, że ta ściana, na której zagoszczą, będzie robić na nas naprawdę dobre wrażenie. Płytki ścienne Dune nie ograniczają się jednak do zachwycania wizualnością. I znakiem rozpoznawczym jest też duża staranność wykonania.

 

Continue Reading
Advertisement

Ciekawe

Dobre meble ogrodowe modułowe

Published

on

Ogród jest miejscem, które będzie nas zachwycać niezliczoną ilością roślin. Chociaż nawet widok samego trawnika jest w stanie w kojący sposób wpłynąć na nasze nerwy. Ogród to nie tylko miejsce dla roślin. To także miejsce, gdzie można umieścić meble ogrodowe modułowe. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Czy rozwód da się zaplanować?

Published

on

Rozwód to niewątpliwie trudny czas dla obojga małżonków, ale również dla dzieci czy całej rodziny. Rozpad małżeństwa następuje zazwyczaj stopniowo, jest rozłożony w czasie, a jego efekty odczuwają nasi najbliżsi. Czy możliwe jest przygotowanie się do rozwodu? Czy warto zatrudnić adwokata? O czym pamiętać podczas sprawy rozwodowej? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Rzeczy dla początkującego jeźdźca

Published

on

Jazda konna to wymagająca dyscyplina sportowa, która wymaga dużego zaangażowania, dzięki czemu można być jeszcze lepszym i lepszym. Osoby, które na chcą na dłużej związać się z jazdą konną, muszą zainwestować w specjalne rzeczy. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy