Connect with us

Motoryzacja

Serwis dla każdego

Published

on

Serwis dla każdego

Serwis samochodowy PLM Serwis to nowoczesny serwis samochodowy, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz posiadający wysoko wykwalifikowanych pracowników, dla których żadne zadanie nie jest za trudne.

Z myślą o kierowcy

Serwis samochodowy PLM Serwis to zespół profesjonalistów, którzy znakomicie rozumieją, że samochód to narzędzie pracy, nawet jeśli jest to tylko zwykły domowy samochód osobowy. W związku z tym każda naprawa traktowana jest priorytetowo i wykonywana jest tak szybko, jak to tylko jest możliwe bez narażania efektów pracy. Serwis samochodowy PLM Serwis jest w stanie zaoferować wsparcie kierowcom samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także właścicielom pojazdów specjalnych, do których zalicza się przede wszystkim maszyny rolnicze i ciężki sprzęt budowlany. Serwisowane mogą być również przyczepy. Koszty serwisu realizowanego przez Serwis samochodowy PLM Serwis są zawsze zdecydowanie niższe od tego, co oferują serwisy realizujące naprawy najpierw w ramach gwarancji.

Sprawdź naszą ofertę – dobry mechanik Oświęcim.

Continue Reading
Advertisement

Motoryzacja

Znaczenie pochodzenia części samochodowych

Published

on

Znaczenie pochodzenia części samochodowych

Bez względu na to, jakiego rodzaju części samochodowe są nam potrzebne to, skąd je weźmiemy, nie pozostaje wcale bez znaczenia. Na co powinniśmy zatem szczególnie uważać?

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jak zdać prawo jazdy w Warszawie?

Published

on

Jak zdać prawo jazdy w Warszawie?

Zdając egzamin na prawo jazdy w jakimkolwiek dużym mieście trzeba przygotować się na dodatkowe trudności. Poruszanie się po takich miastach, szczególnie w godzinach szczytu, może być niemałym wyzwaniem dla każdego kierowcy. Mimo wszystko jednak warto zdawać prawo jazdy w Warszawie, szczególnie jeśli ktoś i tak mieszka w tym mieście. W końcu młody kierowca musi szybko przywyknąć do codzienności, jaka czeka go później na ulicach miasta. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Prawo jazdy dla maturzysty

Published

on

Prawo jazdy dla maturzysty

O opłaceniu kursu prawa jazdy jako o trafionym prezencie mówi się już od dawna. Systematycznie zwiększa się przy tym grupa osób, którym taki upominek może sprawić szczególnie wiele radości. Mówiąc o nich nie można więc zapominać między innymi o maturzystach, którzy właśnie wchodzą w dorosłe życie. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy