Connect with us

Zdrowie i Uroda

Aparaty ortodontyczne i ich charakterystyka

Published

on

Aparaty ortodontyczne i ich charakterystyka

Nawet poważne wady zgryzu można dziś z powodzeniem korygować, a usługi, jakie świadczy ortodonta w Gliwicach są skierowane nie tylko do najmłodszych pacjentów, ale i do osób w sile wieku. Leczenie zwykle wymaga noszenia przez pacjenta aparatu ortodontycznego, warto więc poznać bliżej tego rodzaju rozwiązanie.

Zwykle mówimy o dwóch rodzajach aparatów ortodontycznych, dzielimy je więc na aparaty stałe oraz ruchome. Pacjent może mieć wpływ na wybór konkretnego rozwiązania, należy jednak liczyć się z tym, że kluczowe znaczenie będzie miało to, z jakiego rodzaju wadą ma do czynienia i na ile jest ona poważna. Aparaty ruchome, nazywane też zdejmowanymi, charakteryzują się tym, że bez większego problemu można je samodzielnie wyjąć sobie z ust. Przeważnie składają się z płyty akrylowej oraz elementów drucianych. Aparaty stałe to zespół drutów, których średnica waha się od 0,8 do nawet 1,1 milimetra. Jest umocowany na zębach na stałe przy pomocy zamków oraz śrub. W obu przypadkach działanie aparatu jest możliwe dlatego, że wywiera on niewielką, stałą siłę pozwalającą zębom na przemieszczanie się.

Ortodonta w Gliwicach zaprasza.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/ https://4-bet.com.pl/ekskluzywny-styl-industrialne-stoliki-kawowe-loft-i-meble-loftowe-do-salonu/