Connect with us

Zdrowie i Uroda

Badanie USG 3D w ciąży

Published

on

Badanie USG 3D w ciąży

W okresie ciąży każda kobieta przynajmniej trzykrotnie powinna wykonać badanie USG. Podstawowym badaniem jest USG 2D. Coraz częściej jednak istnieje możliwość wykonania także USG 3D. Takie badanie ma w swojej ofercie klinika Medfemina.

Trójwymiarowe USG 3D daje przyszłej mamie okazję do zobaczenia twarzy i ciała dziecka. Obraz widoczny jest na ekranie monitora. Badanie USG 3D służy nie tylko budowaniu emocjonalnej więzi między rodzicami (w badaniu bardzo często towarzyszą ojcowie). Jest także cennym narzędziem diagnostycznym, które pozwala wykryć ewentualne wady wrodzone i choroby genetyczne. W klinice Medfemina wykonywane jest na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych producentów. Zawsze przeprowadza je lekarz mający bogate doświadczenie i rozległą wiedzę teoretyczną w tym zakresie. W efekcie uzyskane wyniki są wiarygodne i można im ufać.

W klinice każda kobieta traktowana jest z należnym jej szacunkiem. Poszanowana jest także jej prywatność. Wszystko po to, aby przyszła mama czuła się naprawdę dobrze.

USG 3D w Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina zaprasza na badanie USG. Sprawdź ofertę – USG 3D Wrocław.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://robobat-polska.pl/ktore-zimowisko-wybrac-dla-dziecka/ https://gazetacz.com.pl/jak-ubezpieczyc-anglika-w-polsce/ https://anisabutt.com/sofa-narozna-ogrodowa-ponadczasowy-wybor-do-ogrodu/