Connect with us

Ciekawe

Chanca Piedra i jej wpływ na leczenie problemów dróg moczowych

Published

on

Schorzenia dróg moczowych nie należą do przyjemnych, a przy tym mają tendencję do nawracania. Sposobem na pozbycie się przykrych objawów jest suplement diety – Chanca Piedra. Roślina ta już od 2 tysięcy lat była stosowana w tradycyjnym leczeniu plemion zamieszkujących Amazonię, wykazując silne działanie wspomagające leczenie dróg moczowych. Warto bliżej poznać niezwykłe właściwości zioła.

Chanca Piedra właściwości lecznicze rośliny

Chanca Piedra to z języka hiszpańskiego dosłownie „rozbijacz kamieni”. W XX i XXI wieku przeprowadzono liczne badania kliniczne, które potwierdzają zdolność rośliny do rozbijania kamieni nerkowych oraz moczowych, a przy tym regularne stosowanie zioła zapobiega ich ponownemu odkładaniu się. Naturalne alkaloidy zawarte w Chanca Piedra wywołują rozluźnienie mięśni dróg moczowych, w ten sposób pomagając w uwolnieniu kamieni. Suplement diety – Chanca piedra wykazuje także działanie przeciwbakteryjne, wpływając na szczepy Staphylococcus Aureus i Pasteurella Pestis, które mogą powodować zakażenia dróg moczowych. Okazuje się także, że Chanca Piedra właściwości nie ograniczają się wyłącznie do dróg moczowych – zioło można stosować w leczeniu schorzeń wątroby, kolek, wzdęć czy biegunek. Pomocniczo można ją stosować także w leczeniu grypy i przeziębienia oraz zakażeń drożdżakami.

Jaką formę zioła wybrać do leczenia?

Chanca Piedra oferowana jest w wielu postaciach – liczy się nie tyle wygląd preparatu, ile jego skuteczność w leczeniu schorzeń dróg moczowych oraz zawartość wyciągu z rośliny. Chanca Piedra cena może być również zróżnicowana – dla osób preferujących napary, zioło dostępne jest w postaci suszu. 50 gramów produktu można kupić za około 20 złotych. Chanca Piedra cena jest wyższa w przypadku gotowych suplementów diety w formie tabletek łatwych do połknięcia. W zależności od producenta i ilości tabletek, ceny zaczynają się od około 30 złotych.

Kto może stosować leczenie Chanca piedra?

Zioło jest bezpieczne w stosowaniu, jednak nie zaleca się jego spożywania w przypadku kobiet w ciąży oraz karmiących. Ostrożne użytkowanie suplementu zalecane jest także dla osób przyjmujących leki przeciwcukrzycowe oraz obniżające ciśnienie krwi. Chanca Piedra może bowiem nasilać ich działanie.

Continue Reading

Ciekawe

Jak uformować niwaki?

Published

on

Efektowne niwaki odmienią charakter każdego ogrodu. Za ich pomocą można nadać przestrzeni orientalnego wyrazu. Warto wiedzieć, że rosnące już iglaki nadają się do formowania. Wbrew pozorom nie jest to tak skomplikowane zadanie, jak mogłoby się wydawać, jednak należy wykazać się cierpliwością i precyzją. Istotne jest również to, aby zaopatrzyć się w niezbędne przyrządy i akcesoria. Bez nich uzyskanie pożądanego efektu stanie się niemożliwe!
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Poszukujesz narzędzia do przeprowadzenia spotkań lub promocji usług? Tablice szkolne i kredowe znajdziesz w ofercie sklepu Wally!

Published

on

Tablice suchościeralne lub kredowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są w salach lekcyjnych lub wykładowych do prowadzenia zajęć, w lokalach gastronomicznych do promowania menu lub w biurach do spotkań zespołowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, nauki bądź zabawy, tablice sprawdzą się idealnie. W sklepie online z artykułami biurowymi i dekoracyjnymi Wally występuje wiele modeli tablic, które nieodłącznie kojarzą się ze szkołą. Pełnią rolę dekoracyjną, ale i praktycznego narzędzia, które swobodnie dopasujesz do swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Published

on

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Producenci ceramiki łazienkowej dbają o to, aby aranżacja małego pomieszczenia nie była dla nikogo wyzwaniem. Czy jednak zakup specjalnych rozwiązań dedykowanych niewielkim łazienkom to jedyny sposób na optyczne zwiększenie przestrzeni, jaką dysponujemy? Okazuje się, że wcale nie musi tak być, z pomocą przychodzi nam bowiem także kilka innych pomysłów. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/325-kuchnia-cappuccino-z-drewnem https://www.gama-sklep.com.pl/a/544-szuflady-w-kuchni https://rupaulonfox.com/niezbednik-jezdzca-spodnie-do-jazdy-konnej-i-sztyblety/