Connect with us

Zdrowie i Uroda

Ciekawe wersje strojów kąpielowych

Published

on

W okresie wakacyjnym nasza garderoba przechodzi często dość spore zmiany. Kupujemy nowe ubrania, które pozwolą nam się czuć dobrze i świeżo podczas wakacyjnego wypoczynku. Wybieramy koszulki, spodenki i akcesoria, które zabierzemy na wczasy. Najważniejszym elementem na plażę będzie jednak… strój kąpielowy, którego wybór nie zawsze jest łatwy.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe i jednoczęściowe – a może jeszcze inne?

Zwolenniczek kostiumów kąpielowych posiadających dwie części jest najpewniej tyle samo, co kobiet, które wolą stroje kąpielowe jednoczęściowe. Najczęściej spotykamy właśnie te dwa rodzaje ubioru plażowego przeznaczonego dla kobiet. Jak się okazuje rodzajów strojów kąpielowych może być znacznie więcej, niż mogłoby nam się wydawać. W zależności od regionu świata, kultury i zwyczajów, kobiety ubierają różne kostiumy podkreślające damskie wdzięki i pozwalające im „dobrze się czuć” podczas beztroskiego wypoczynku.

Latynoska odwaga i muzułmańska dyskrecja

W krajach Ameryki Środkowej i Południowej eksponowanie kobiecych pośladków i prezentowanie ich podczas plażowania jest postrzegane jako coś niezwykle mile widzianego. Kobiece kształty są silnym wabikiem seksualnym, w związku z czym w krajach przede wszystkim latynoskich będzie to bardzo częsty widok, który może nieco zdziwić turystów „z zewnątrz”. Bikini ze stringami w Kolumbii czy Brazylii jest czymś absolutnie normalnym i bardzo często spotykanym. Sprawa wygląda nieco inaczej w krajach, w których religią dominującą jest islam. Pomimo, iż w zasadzie te kraje są również bardzo ciepłymi obszarami świata, to kobiety muszą pilnować swojej dyskrecji.

Popularnym strojem kąpielowym ubieranym przez muzułmanki jest tzw. burkini – kombinacja słów „burka” i „bikini”. Z kolei amerykańska moda charakteryzować się będzie znaczną różnorodnością. Powstało wiele słów, które określają stroje kąpielowe dwuczęściowe, w różnych fasonach.

Mikrokini, stikini, a może skirtini – niecodzienne stroje kąpielowe dwuczęściowe

Kuse stringi w połączeniu z bardzo cienkim i zwiewnym biustonoszem, to tzw. mikrokini – przedrostek „mikro” dobrze określa charakter tego kostiumu kąpielowego. Zaś stikini, to od angielskiego słowa „stick”, strój kąpielowy dwuczęściowy, w skład którego wchodzą klasyczne majtki kąpielowe bądź stringi, w połączeniu z tzw. nasutnikami, mającymi zastąpić biustonosz. Skirtini to nieco bardziej klasyczna wersja stroju dwuczęściowego, gdzie zamiast majtek wykorzystana jest krótka spódniczka. Stroje kąpielowe dwuczęściowe posiadają dziesiątki wersji, często nieoczywistych i bardzo oryginalnych. To nie tylko „góra i dół” – fasonów i krojów może być naprawdę niezliczona ilość!

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://hanza.edu.pl/kask-do-jazdy-konnej-kontra-toczek/ https://gethotels.pl/solidny-kask-konia-inne-elementy-stroju-jezdzieckiego-wygoda-bezpieczenstwo/ http://burofluo.com/oficerki-i-sztyblety-jezdzieckie/