Connect with us

Zdrowie i Uroda

Co się dzieje, gdy endometrioza nie jest leczona właściwie?

Published

on

Co się dzieje, gdy endometrioza nie jest leczona właściwie?

Endometrioza to choroba, której przyczyny pozostają nieznane. Niełatwo ją zdiagnozować, a i próby jej leczenia nie zawsze przynoszą spodziewane rezultaty. U wielu kobiet bywa diagnozowana dopiero wtedy, gdy znajduje się już w zaawansowanym stadium rozwoju, bywa zaś i tak, że jest mylona z innymi schorzeniami, co sprawia, że leczenie potęguje problem zamiast go eliminować. Warto zatem zadać sobie pytanie o to, jakie są konsekwencje braku lub niewłaściwego leczenia.

Charakterystyczne dla endometriozy jest to, że jest chorobą postępującą. Początkowo daje o sobie znać poprzez bolesne cykle menstruacyjne, z czasem jednak może prowadzić do destrukcji narządów rolnych najpierw utrudniając, następnie zaś uniemożliwiając zajście w ciąże. Konsekwencją braku odpowiedniej terapii jest też zmiana charakteru objawów choroby. W pierwszym stadium endometrioza dają o sobie znać jedynie w okolicach miesiączki, z czasem stają się jednak objawami przewlekłymi. W zaawansowanym stadium walka z konsekwencjami choroby jest możliwa jedynie z wykorzystaniem leczenia operacyjnego.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

n-shine-sweet.com rp.pl netrza.pl