Connect with us

Zdrowie i Uroda

Co zamiast peruki?

Published

on

Wydawać by się mogło, że w dobie ekstrawaganckich fryzur, mody na golenie głowy na łyso i strzyżenie na jeża, ilość włosów na głowie staje się mniej istotna. Nic bardziej mylnego. Dla wielu ludzi rzadkie włosy i bezwłose miejsca typu zakola to nie lada kłopot.

Peruka i tupecik

Przez wiele lat jedynym ratunkiem dla osób, którym z różnych względów wypadały włosy były peruki z włosów naturalnych lub znacznie tańsze, sztuczne. Przy mniejszych ubytkach sprawdzał się anegdotyczny tupecik. Niejednemu właścicielowi tego przedmiotu przytrafiło się, że tupecik zsunął się odsłaniając łysinę lub w pośpiechu został nałożony odwrotnie, tworząc abstrakcyjną kompozycję na czubku głowy. Czasem stosowano tzw zaczeski, dzięki którym można było zakryć ubytek na szczycie głowy. Jednak wystarczył silniejszy podmuch wiatru, by i ta fryzura sprawiała właścicielowi kłopot i niejednokrotnie bywała wstydliwym problemem.

Przeszczep włosów

Współczesna medycyna przyszła z pomocą tym, którzy najczęściej z powodu choroby, stracili włosy. Opracowano receptury szamponów wspomagających porost włosów i stymulujących pracę cebulek włosowych. W skrajnych wypadkach na ratunek przychodzi specjalistyczna transplantacja włosów. Zabieg taki wykonywany jest w wielu klinikach. Przeszczep włosów Warszawa to jedno z haseł, które wyszukują osoby potrzebujące porady w sprawie jakości swojego owłosienia na głowie. W następnej kolejności znajdą się transplantacja włosów Warszawa oraz klinika włosów Warszawa.

Zalety i wady zabiegu

Na co mogą liczyć osoby decydujące się na zabieg transplantacji włosów? Sam zabieg polega na przeszczepieniu mieszków włosowych z tych miejsc na ciele, które nie ulegają łysieniu. Efekt uzyskany w wyniku transplantacji jest trwały i utrzymuje się do końca życia. Wadą zabiegu jest fakt, że włosy nie są tak gęste jak w młodości, zatem metoda ta może nie zadowolić kobiet, które włosom zazwyczaj poświęcają więcej uwagi niż mężczyźni. Stąd też zabiegi wykonuje się znacznie częściej na męskich głowach, które też znacznie częściej łysieją. Zabiegi transplantacji włosów u kobiet wykonywanie są w klinice włosów wówczas, gdy uległy one wypadkowi, a skóra głowy została zniszczona mechanicznie. W takiej sytuacji każda ilość włosów zda się lepsza od szpecącej łysiny. Przed podjęciem decyzji o transplantacji włosów należy koniecznie dobrze ją przemyśleć i zasięgnąć rady specjalistów. Ich dane znajdziemy wpisując w wyszukiwarce przeszczep włosów Warszawa, klinika włosów Warszawa lub transplantacja włosów Warszawa.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

zobacz https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ zobacz wiecje