Connect with us

Zdrowie i Uroda

Cooltech – rewolucja w odchudzaniu

Published

on

Odchudzanie jest żmudnym, długotrwałym i wymagającym poświęcenia procesem. Nierzadko zdarza się, że nawet intensywne ćwiczenia i restrykcyjna dieta nie przynoszą zadowalających efektów. Panie (i nierzadko również panowie) pragnące skutecznie, szybko i bezboleśnie wysmuklić uda i pozbyć się nieestetycznych wałeczków, coraz chętniej i śmielej sięgają po alternatywne, nowoczesne metody, a dokładniej – zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z zabiegów cieszącym się największą popularnością wśród osób marzących o szczupłej linii jest kriolipoliza.

Zamiast inwazyjnej liposukcji

Jeszcze do niedawna większość osób walczących z nadprogramowymi kilogramami poddawała się liposukcji potocznie zwanej „odsysaniem tłuszczu”. Niestety, tego typu zabieg niósł ze sobą wiele skutków ubocznych, a jego efekty często pozostawiały wiele do życzenia. Znacznie łagodniejszą dla ciała alternatywą dla inwazyjnej liposukcji jest kriolipoliza wykonywana nie na sali operacyjnej, a w gabinecie medycyny estetycznej. W uproszczeniu kriolipolizę można zdefiniować jako zabieg, podczas którego zamrażamy komórki tłuszczowe, czego efektem jest zmniejszenie ich objętości o nawet 40%. Co ważne, narządy i naczynia krwionośne zlokalizowane bezpośrednio obok zamrażanego tłuszczu nie reagują na niską temperaturę, co skutecznie chroni je przed uszkodzeniem. Zamrożone komórki tłuszczowe są naturalnie wydalane przez organizm w procesie metabolicznym. Pełne efekty kuracji widoczne są po kilku miesiącach.

Cooltech – pewne efekty

Do przeprowadzenia kriolipolizy niezbędne jest użycie specjalistycznej aparatury. Nowością na rynku jest urządzenie Cooltech, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Zaawansowany technologicznie sprzęt gwarantuje w pełni satysfakcjonujące rezultaty pacjentkom, a lekarzom precyzję i komfort działania.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

2016.org ari.pl icflvacation.com