Connect with us

Zdrowie i Uroda

Cooltech – rewolucja w odchudzaniu

Published

on

Odchudzanie jest żmudnym, długotrwałym i wymagającym poświęcenia procesem. Nierzadko zdarza się, że nawet intensywne ćwiczenia i restrykcyjna dieta nie przynoszą zadowalających efektów. Panie (i nierzadko również panowie) pragnące skutecznie, szybko i bezboleśnie wysmuklić uda i pozbyć się nieestetycznych wałeczków, coraz chętniej i śmielej sięgają po alternatywne, nowoczesne metody, a dokładniej – zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z zabiegów cieszącym się największą popularnością wśród osób marzących o szczupłej linii jest kriolipoliza.

Zamiast inwazyjnej liposukcji

Jeszcze do niedawna większość osób walczących z nadprogramowymi kilogramami poddawała się liposukcji potocznie zwanej „odsysaniem tłuszczu”. Niestety, tego typu zabieg niósł ze sobą wiele skutków ubocznych, a jego efekty często pozostawiały wiele do życzenia. Znacznie łagodniejszą dla ciała alternatywą dla inwazyjnej liposukcji jest kriolipoliza wykonywana nie na sali operacyjnej, a w gabinecie medycyny estetycznej. W uproszczeniu kriolipolizę można zdefiniować jako zabieg, podczas którego zamrażamy komórki tłuszczowe, czego efektem jest zmniejszenie ich objętości o nawet 40%. Co ważne, narządy i naczynia krwionośne zlokalizowane bezpośrednio obok zamrażanego tłuszczu nie reagują na niską temperaturę, co skutecznie chroni je przed uszkodzeniem. Zamrożone komórki tłuszczowe są naturalnie wydalane przez organizm w procesie metabolicznym. Pełne efekty kuracji widoczne są po kilku miesiącach.

Cooltech – pewne efekty

Do przeprowadzenia kriolipolizy niezbędne jest użycie specjalistycznej aparatury. Nowością na rynku jest urządzenie Cooltech, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Zaawansowany technologicznie sprzęt gwarantuje w pełni satysfakcjonujące rezultaty pacjentkom, a lekarzom precyzję i komfort działania.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Stylizacja dla mężczyzny na co dzień

Published

on

Każdy mężczyzna powinien prezentować się dobrze i nie ulega to najmniejszej wątpliwości.

Większość mężczyzn dba o swój wygląd i pieczołowicie stara się, aby wyglądać świetnie. Dbają zarówno o swoją kondycję fizyczną, skórę i włosy, jak i ubiór. Odpowiednio dobrane ubrania dają gwarancję, że mężczyzna będzie wyglądać elegancko.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Co ma znaczenie przy zakupach perfum?

Published

on

Gdy chce się pozyskać odpowiednio wykonane perfumy niezbędne jest wstępne określenie między innymi w jakich warunkach zamierza się z takich produktów korzystać.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Drewniane sztućce jednorazowe – ekologiczna alternatywa dla plastiku

Published

on

Wszelkiego rodzaju jednorazowe sztućce wykonane z plastiku i innych tworzyw sztucznych to duże źródło odpadów niszczących naszą planetę. Wykorzystywane są one praktycznie wszędzie, na domowych imprezach, wielkich spotkania biznesowych, imprezach masowych oraz w większości lokalów gastronomicznych. Wzrost popularności dowozu jedzenia na wskazany adres również wymaga używania więcej jednorazowych misek, sztućców i opakowań. Trendu używania naczyń jednorazowych nie sposób już odwrócić. Jaka jest więc alternatywa przyjazna dla środowiska?

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy