Connect with us

Zdrowie i Uroda

Cooltech – rewolucja w odchudzaniu

Published

on

Odchudzanie jest żmudnym, długotrwałym i wymagającym poświęcenia procesem. Nierzadko zdarza się, że nawet intensywne ćwiczenia i restrykcyjna dieta nie przynoszą zadowalających efektów. Panie (i nierzadko również panowie) pragnące skutecznie, szybko i bezboleśnie wysmuklić uda i pozbyć się nieestetycznych wałeczków, coraz chętniej i śmielej sięgają po alternatywne, nowoczesne metody, a dokładniej – zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z zabiegów cieszącym się największą popularnością wśród osób marzących o szczupłej linii jest kriolipoliza.

Zamiast inwazyjnej liposukcji

Jeszcze do niedawna większość osób walczących z nadprogramowymi kilogramami poddawała się liposukcji potocznie zwanej „odsysaniem tłuszczu”. Niestety, tego typu zabieg niósł ze sobą wiele skutków ubocznych, a jego efekty często pozostawiały wiele do życzenia. Znacznie łagodniejszą dla ciała alternatywą dla inwazyjnej liposukcji jest kriolipoliza wykonywana nie na sali operacyjnej, a w gabinecie medycyny estetycznej. W uproszczeniu kriolipolizę można zdefiniować jako zabieg, podczas którego zamrażamy komórki tłuszczowe, czego efektem jest zmniejszenie ich objętości o nawet 40%. Co ważne, narządy i naczynia krwionośne zlokalizowane bezpośrednio obok zamrażanego tłuszczu nie reagują na niską temperaturę, co skutecznie chroni je przed uszkodzeniem. Zamrożone komórki tłuszczowe są naturalnie wydalane przez organizm w procesie metabolicznym. Pełne efekty kuracji widoczne są po kilku miesiącach.

Cooltech – pewne efekty

Do przeprowadzenia kriolipolizy niezbędne jest użycie specjalistycznej aparatury. Nowością na rynku jest urządzenie Cooltech, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Zaawansowany technologicznie sprzęt gwarantuje w pełni satysfakcjonujące rezultaty pacjentkom, a lekarzom precyzję i komfort działania.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/343-ciemne-fronty-kuchenne https://www.gama-sklep.com.pl/a/477-jaki-kolor-scian-do-bialych-mebli-w-kuchni https://samanthasmithphoto.com/jak-wybrac-optymalna-forme-kursow-angielskiego-dla-firm/