Connect with us

Zdrowie i Uroda

Czy dziecko jest zdrowe?

Published

on

Czy dziecko jest zdrowe?

Każdy przyszły rodzic chciałby wiedzieć, czy jego dziecko urodzi się zdrowe. Obecnie medycyna daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o sprawdzanie zdrowia nienarodzonego jeszcze dziecka. Znajdują się wśród nich testy genetyczne. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie są bezpieczne dla dziecka. Kobiety, które chcą dowiedzieć się, czy ich maluch nie jest dostępny chorobą genetyczną, a jednocześnie nie chcą stwarzać zagrożenia dla dziecka powinny postawić na badanie testem Nifty.

Gdzie zrobić Nifty?

Gdzie zrobić Nifty to pytanie, które zadaje wiele mam. Najlepiej zapytać o to swojego lekarza ginekologa, który powinien udzielić takiej informacji. Wykorzystać można również Internet.

Czy test jest bezpieczny?

Test Nifty jest w pełni bezpieczny zarówno dla kobiety ciężarnej, jak i rozwijającego się w jej łonie dziecka. Do przeprowadzenia testu potrzebna jest wyłącznie próbka krwi matki. Nie ma tu pobierania płynu owodniowego, co jest dużym zagrożeniem i wiąże się z możliwością wystąpienia powikłań.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testu NIFTY? Zachęcamy do lektury testnifty.eu/gdzie-wykonasz-niftypro/.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/33-pokoj-dzieciecy-inspiracje https://www.gama-sklep.com.pl/a/373-eleganckie-meble-kuchenne https://aahasc.org/trendy-na-modne-kuchnie/