Connect with us

Ciekawe

Czy on to wytrzyma?

Published

on

Czy on to wytrzyma?

Czasami zdarza nam się zapomnieć, że łańcuch jest tylko tak silny, jak najsłabszy element jego ogniwa. Prawda ta ma ogromne znaczenie dla instalacji elektrycznych, zwłaszcza tych wykonywanych ad hoc, a wszelkiego rodzaju błędy na tym polu mogą skutkować naprawdę bardzo poważnymi konsekwencjami. Szczególną uwagę należy zwracać zwłaszcza na przedłużacze.

Parametry przedłużaczy

Nierzadko przedłużacz jest traktowany jako całkowicie niezawodny element sieci. Ot, kawałek kabla, który ze wszystkim da sobie radę. W rzeczywistości każdy przedłużać cechuje się dokładnie takimi samymi parametrami, jak każdy inny przewód elektryczny, co należy rozumieć tak, że będzie w stanie przewodzić prąd tylko o określonym maksymalnym natężeniu. Jeśli wartości graniczne dla przedłużacza zostaną przekroczone, należy się spodziewać, że jego przewody się stopią, co będzie po prostu oznaczało małą katastrofę. W najlepszym wypadku stracimy przedłużacz, a w najgorszym możemy doprowadzić do tragedii osobistej lub zniszczenia mienia przez pożar.

Continue Reading

Ciekawe

Jak uformować niwaki?

Published

on

Efektowne niwaki odmienią charakter każdego ogrodu. Za ich pomocą można nadać przestrzeni orientalnego wyrazu. Warto wiedzieć, że rosnące już iglaki nadają się do formowania. Wbrew pozorom nie jest to tak skomplikowane zadanie, jak mogłoby się wydawać, jednak należy wykazać się cierpliwością i precyzją. Istotne jest również to, aby zaopatrzyć się w niezbędne przyrządy i akcesoria. Bez nich uzyskanie pożądanego efektu stanie się niemożliwe!
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Poszukujesz narzędzia do przeprowadzenia spotkań lub promocji usług? Tablice szkolne i kredowe znajdziesz w ofercie sklepu Wally!

Published

on

Tablice suchościeralne lub kredowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są w salach lekcyjnych lub wykładowych do prowadzenia zajęć, w lokalach gastronomicznych do promowania menu lub w biurach do spotkań zespołowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, nauki bądź zabawy, tablice sprawdzą się idealnie. W sklepie online z artykułami biurowymi i dekoracyjnymi Wally występuje wiele modeli tablic, które nieodłącznie kojarzą się ze szkołą. Pełnią rolę dekoracyjną, ale i praktycznego narzędzia, które swobodnie dopasujesz do swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Published

on

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Producenci ceramiki łazienkowej dbają o to, aby aranżacja małego pomieszczenia nie była dla nikogo wyzwaniem. Czy jednak zakup specjalnych rozwiązań dedykowanych niewielkim łazienkom to jedyny sposób na optyczne zwiększenie przestrzeni, jaką dysponujemy? Okazuje się, że wcale nie musi tak być, z pomocą przychodzi nam bowiem także kilka innych pomysłów. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://powloki.com.pl/profesjonalne-spodnie-na-konia-warto/ https://artexint.com.pl/jazda-konna-doskonaly-sposob-na-spedzanie-czasu/ https://merikotka.com/digital-product-development-podstawowe-informacje/