Connect with us

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu.

 

Depilacja laserowa etapami

 

Depilacja laserowa musi być przeprowadzona etapami. To zabieg, który nie może być wykonywany na skórze osób posiadających jej choroby takie jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Dodatkowo wiele innych chorób jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej – dlatego potrzebna jest rozmowa kwalifikacyjna, która ostatecznie wskaże czy dana osoba może być poddawana światłu lasera. Kolejnym krokiem jest umówienie się na pierwszą wizytę. Istnieją dwie opcje – albo klient z góry umawia się na wszystkie wizyty albo umawia się na nie co miesiąc. Ważna jest regularność i nie przekładanie wizyt jeżeli chce się osiągnąć trwałe efekty.

 

Sprawdź: Depilacja.pl

 

Po przyjściu na wizytę wszystko trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut. Sam zabieg nie jest bolesny – istnieje ryzyko, że po jego przeprowadzeniu przez kilka godzin klient może czuć lekki dyskomfort w okolicy partii, które były depilowane. Jest to związane z podgrzaniem barwnika skóry i niejako jej podrażnieniem. Lecz z reguły taki dyskomfort trwa kilka godzin. Gdy dla danej osoby jest on zbyt duży może ona wykorzystać okłady chłodzące. Po zabiegu nie wolno używać żądnych peelingów i najlepiej przez cały okres depilacji nie uczęszczać na basen czy też solarium.

 

Sprawdzone salony depilacyjne w całej Polsce

 

Depilacja.pl to sieć sprawdzonych salonów depilacyjnych dostępna w największych miastach całej Polski. Ich usługi prowadzone są z dbałością o każdy szczegół, a każdy klient jest zadowolony z świadczonych usług. Warto wybierać salony z nieposzlakowaną opinią i sporym bagażem doświadczenia.

 

 

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy