Connect with us

Dom i Wnętrze

Dlaczego warto wynająć projektanta wnętrz?

Published

on

Dlaczego warto wynająć projektanta wnętrz?

Czy wynajem projektanta wnętrz po to, aby wspólnie z nami zaplanował, jak będzie wyglądał nasz dom lub mieszkanie, to decyzja, która może budzić kontrowersje? Coraz więcej sygnałów, z jakimi mamy do czynienia świadczy o tym, że nie trzeba się już o to bać. Owszem, nadal nie brakuje osób uważających, że każdy z powodzeniem może samodzielnie poradzić sobie z tym zadaniem. Nie równie wielu osobom wydaje się jednak, że nie ma to większego sensu zwłaszcza, jeśli przestrzeń jest niewielka, ma nietypowy układ albo musi spełniać nieoczywiste funkcje.

Osoby zajmujące się zawodowo projektowaniem wnętrz również robią zresztą wiele, aby można im było zaufać. Sama branża rozwija się dynamicznie, oferta jest coraz bardziej rozbudowana, my zaś otrzymujemy wsparcie nie tylko ze strony samego projektanta, ale i wysokiej jakości aplikacji komputerowych. Pozwala to na uwzględnianie naszych pomysłów, a jednocześnie szybko daje odpowiedź na pytanie o to, jakie rozwiązania można wprowadzić w życie ciesząc się z ich opłacalności, a o jakich lepiej jest zapomnieć.

Biuro projektowe Toka+Home

Jeśli szukasz pomocy w aranżacji wnętrz skontaktuj się z biurem projektowym Toka+Home – www.tokahome.pl.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy