Connect with us

Ciekawe

Dobrej jakości kontenery ibc dla przemysłu

Published

on

Jednym z najważniejszych aspektów transportu różnego rodzaju substancji ciekłych i płynnych jest bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno przewozu substancji potencjalnie groźnych dla człowieka lub środowiska, jak też tych zupełnie bezpiecznych, takich jak na przykład kosmetyki lub produkty spożywcze. Bezpieczny transport można zorganizować dzięki odpowiedniej inrastrukturze. Służy do niego na przykład kontener Ibc, specjalne zbiorniki 100l, oraz inne tego typu produkty.

Pojemnik ibc dla Twojej firmy

Przewóz substancji płynnych musi odbywać się w odpowiednich warunkach. Ma to wpływ na bezpieczeństwo transportu, ale też na wygodę, zarówno podczas samego przewozu, jak też późniejszych etapów. Wygodny pojemniki ibc ułatwia między innymi magazynowanie, co związane jest z jego wystandaryzowanymi rozmiarami oraz wygodnym kształtem. To właśnie dzięki temu pojemniki ibc można z łatwością pakować wózkami widłowymi na samochody transportowe, a także układać w magazynach czy na zapleczu. Dzięki możliwości wygodnego układania pojemników jeden obok drugiego, oszczędza się sporo przestrzeni magazynowej. Wygodne zbiorniki 100l nadają się świetnie do przewożenia różnych substancji płynnych, są dedykowane dla firm z różnych sektorów przemysłu. Mowa tutaj zatem zarówno o sektorze farmaceutycznym, spożywczym czy kosmetycznym.

Renomowany producent kontenerów ibc

Paleto-pojemnik ibc to najwygodniejszy sposób do magazynowania substancji płynnych, zgodny z międzynarodowymi normami na przykład opisującymi sposoby przechowywania płynnych produktów spożywczych. Tego typu pojemniki wyposażone są w odpowiedni kran z bezpiecznym zaworem, dzięki czemu łatwo go opróżnić, przelać substancje na przykład do mniejszych opakowań. Należy pamiętać o tym, że to pojemniki do wielokrotnego użytku, które mogą służyć do przewożenia substancji płynnych przez bardzo wiele lat. Należy poddawać je tylko odpowiednim procesom czyszczenia, czym zajmują się wyspecjalizowane firmy. Tego typu kontenery to najlepsza inwestycja jeżeli chodzi o wyposażenie magazynów.

Wyposażenie magazynu

Wyposażenie magazynów w odpowiednie pojemniki, takie jak na przykład kontenery ibc, bardzo pozytywnie wpływa na zwiększenie atrakcyjności magazynu dla potencjalnych klientów. Dzięki temu mogą być w nich magazynowane również produkty spożywcze, kosmetyczne czy chemiczne, które mają płynną konsystencję i wymagają odpowiednich pojemników i zbiorników.

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy