Connect with us

Motoryzacja

Dopasowane części do samochodów DAF

Published

on

W przypadku biznesu transportowego i posiadania sporej ilości ciężarówek przedsiębiorca będzie musiał prędzej czy później skorzystać z usług hurtowni posiadającej rozmaite części samochodowe. Samochody marki DAF są na tyle popularne, że istnieje kilka hurtowni, które posiadają praktycznie wszystkie części dostosowane do modeli samochodów DAF. Przykładem jest hurtownia DBK Parts, która posiada najróżniejsze części do ciężarówek, które pozwalają na kontynuowanie jazdy samochodu w bezpieczny sposób. Bardzo często części do ciężarówek są poszukiwane po wypadkach bądź wewnętrznych usterkach pojazdów.

Jakie rodzaje części do DAF-a można znaleźć w hurtowniach?

W dobrej hurtowni znajdują się różnorodne części dostosowane do wielu modeli ciężarówek. Jednak chodzi tutaj zarówno o różnorodność pod względem ilości części jak i ich stanu czy pochodzenia. Pierwszym rodzajem mogą być części oryginalne dla DAF-a, które zostały wyprodukowane przez holenderską markę DAF. Tylko pierwotny producent części może uzyskać miano producenta części oryginalnych. Co prawda inne firmy mogą produkować części identyczne pod względem kształtu, dopasowania i funkcjonalności jak części oryginalne. Jednak wyprodukowanie ich przez inny podmiot sprawia, że noszą miano części zamiennych. Są one również bardzo dobre – wystarczy tylko wiedzieć z części jakich marek najlepiej korzystać.

Oprócz nowych części rynek oferuje również sporą ilość zamienników i oryginalnych części w formie używanej. Oznacza to, że zajmowały już swoje miejsce w danym samochodzie. Czasem części używane są dość mocno zużyte i poleca się wybierać je w ostateczności. Jednak czasem można zlokalizować naprawdę dobre części, które kosztują kilkakrotnie mniej niż części nowe. Wielu przedsiębiorców korzystających z bardzo starych modeli ciężarówek dobiera do nich właśnie części używane.

Podsumowanie 

Jak widać rynek części do samochodów ciężarowych może być różnorodny. Przykładem bardzo dobrego hurtownika posiadającego wiele różnorodnych części jest firma DBK Parts. Znajdują się w niej zarówno nowe jak i używane zamienniki w świetnych cenach.

Continue Reading

Motoryzacja

Poleasingowe samochody dostawcze na sprzedaż

Published

on

Samochody ciężarowe i dostawcze w stanie używanym są bardzo chodliwym towarem. W dobie dzisiejszych wydatków mało która firma decyduje się na zakup nowych samochodów ciężarowych z salonu ze względu na ich ogromne koszty. Jednak istnieje pewna gama samochodów używanych, która jest tańsza i bardzo dobra pod względem jakościowym. Jest nią gama samochodów poleasingowych. Giełda z używanymi dostawczymi, np po leasingu jest obleganym miejscem, w którym można w szybki sposób pozyskać takie pojazdy za korzystną cenę.

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jazda samochodem nigdy nie była przyjemniejsza! Praktyczne porady

Published

on

Jazda samochodem jest dla wielu ludzi ważnym elementem codzienności. Wymaga ona jednak nie tylko dobrej kondycji kierowcy, ale również komfortowych warunków, które wpływają na samopoczucie i bezpieczeństwo podczas jazdy. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na komfort jazdy jest izolacja termoakustyczna samochodu. Jakie są dostępne rozwiązania?

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://millerliteargentina.com/akcyza-na-samochod-co-trzeba-wiedziec-o-tym-podatku/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/7-czarna-mebloscianka https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsorowane/podwajane-ubezpieczenie-oc-samochodu-kiedy-ma-miejsce_vVM9ymru29SObMAwiP6m