Connect with us

Zdrowie i Uroda

Drewniane sztućce jednorazowe – ekologiczna alternatywa dla plastiku

Published

on

Wszelkiego rodzaju jednorazowe sztućce wykonane z plastiku i innych tworzyw sztucznych to duże źródło odpadów niszczących naszą planetę. Wykorzystywane są one praktycznie wszędzie, na domowych imprezach, wielkich spotkania biznesowych, imprezach masowych oraz w większości lokalów gastronomicznych. Wzrost popularności dowozu jedzenia na wskazany adres również wymaga używania więcej jednorazowych misek, sztućców i opakowań. Trendu używania naczyń jednorazowych nie sposób już odwrócić. Jaka jest więc alternatywa przyjazna dla środowiska?

Drewniane sztućce jednorazowe

Drewniane sztućce jednorazowe to alternatywa dla tych wytwarzanych z plastiku. Zabierzesz je w każde miejsce bez obawy o zaśmiecenie otoczenia. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości prawdziwego drewna. Daję to gwarancję komfortowego spożywania posiłku, gdyż drewno nie wpływa w żaden sposób na smak naszego posiłku – nie nadają innego aromatu ani smaku potrawom. Nie ma co martwić się o użytkowość takich sztućców, zaprojektowane są w taki sposób, żeby jadło się wygodnie i wpasowywały się w dłoń. Naturalna i wyszlifowana powierzchnia jest przyjemna w dotyku i świetnie współgra z daniami. Są w pełni przystosowane do użytku w kuchni dzięki dużej odporności na wysokie temperatury. Bez problemu wytrzymają starcie z temperaturami w przedziale od -20°C do nawet + 85°C. Naturalny wygląd cieszy oko i pasuje do każdej stylistyki wnętrza oraz bardzo do ładnie wygląda podczas grilla lub biwaku na świeżym powietrzu. 

Ekologiczne sztućce z oferty sklepu SlowPack

Sztućce ekologiczne Slowpack to propozycja dla każdego, komu zależy na komforcie spożywania posiłków, zachowaniu naturalności oraz jakości. Posiadamy asortyment sztućców na każdą okazję wyłącznie z naturalnych materiałów przyjaznych przyrodzie. Na stronie sklepu znajdziesz takie produkty jak m.in. drewniane łyżki, drewniane noże, łyżki, gotowy zestaw drewnianych sztućców, łyżko-widelce, małe widelczyki czy łyżeczki do lodów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia oferty SlowPack – żyjmy w zgodzie z przyrodą!

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Stylizacja dla mężczyzny na co dzień

Published

on

Każdy mężczyzna powinien prezentować się dobrze i nie ulega to najmniejszej wątpliwości.

Większość mężczyzn dba o swój wygląd i pieczołowicie stara się, aby wyglądać świetnie. Dbają zarówno o swoją kondycję fizyczną, skórę i włosy, jak i ubiór. Odpowiednio dobrane ubrania dają gwarancję, że mężczyzna będzie wyglądać elegancko.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Co ma znaczenie przy zakupach perfum?

Published

on

Gdy chce się pozyskać odpowiednio wykonane perfumy niezbędne jest wstępne określenie między innymi w jakich warunkach zamierza się z takich produktów korzystać.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jakie zalety ma metoda żelowa zdobienia paznokci ?

Published

on

 

Metoda żelowa zdobienia paznokci ma bardzo wiele zalet, dlatego też z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większe grono zadowolonych użytkowników. Profesjonalne zabiegi utwardzania paznokci metodą żelową, są doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą pochwalić się pięknymi i zadbanymi paznokciami.
(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy