Connect with us

Ciekawe

Eleganckie stroje do biura z second handu

Published

on

Praktycznie w każdym biurze, nawet jeżeli nie panuje tam ścisły dress code, są pewne niepisane zasady dotyczące tego, jak ma wyglądać pracownik. Na przykład kobiety powinny prezentować się elegancko, dość skromnie i estetycznie, a przede wszystkim ze smakiem. Takie stroje można znaleźć w niskiej cenie w second handzie.

Górne elementy stroju biznesowego

Zazwyczaj każda pani pracująca w biurze potrzebuje dużo bluzek. Najlepiej, by zaoszczędzić sobie codziennego prania, zakupić od razu co najmniej 5 eleganckich koszul lub bluzek pod żakiet. Kupując takie rzeczy w second handzie należy zwrócić uwagę na to, czy ma on dobrych dostawców odzieży używanej. Wtedy można mieć pewność, że górne elementy stroju nie będą poplamione, porwane ani nie będą posiadać innych skaz.

Dobrze krojone żakiety sprawiają, że każda pani wygląda elegancko i stylowo. Warto poszukać czarnego, szarego i na przykład granatowego. Dostawcy odzieży używanej starają się proponować second handom żakiety niezniszczone i niepoprute, jednakże przed zakupem, warto to jeszcze sprawdzić.

Co założyć na dół?

Mogą być to zarówno eleganckie spódnice jak i spodnie. Jeżeli chodzi o spódnice, praktycznie w każdym second handzie, do którego dzięki dostawcy odzieży używanej trafiają ubrania biurowe, można znaleźć spódnice ołówkowe z niegniotącej się dzianiny. Powinny one mieć długość co najmniej do kolana. To długość elegancka i skromna.

Spodnie z tkaniny także są dobrym wyborem. Obecna moda nakazuje, by nogawki lekko zwężały się ku dołowi lub były proste. Czarne spodnie to doskonała baza do wielu strojów. Można je nosić nawet codziennie, jeżeli posiada się kilka sztuk. Spodnie na kant zazwyczaj wymagają prasowania, ale dzięki temu wyglądają stylowo.

Rozwiązanie na pośpiech

Idealnym strojem na dni, kiedy nie ma czasu, by się zastanawiać co na siebie włożyć, są sukienki do kolan, zarówno taliowane, jak oversize oraz rozkloszowane. W dniu dostawy w każdym second handzie, który posiada dobrego dostawcę odzieży używanej można kupić naprawdę modne i atrakcyjne sukienki.

Do nich wystarczy w zimniejsze dni dołożyć żakiet lub chustę, zaś strój będzie kompletny w kilka chwil. Do tego można dołożyć delikatną biżuterię, również stosowną do biura. Wiele sklepów z odzieżą używaną również ją posiada.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Angora – dostawcą odzieży używanej

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy