Connect with us

Ciekawe

Fotobudka – pomysł na firmę

Published

on

W dzisiejszych czasach, ludzie uwielbiają wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. Jedną z takich atrakcji są fotobudki – automaty, które same wykonują zabawne zdjęcia. Idąc na wesele czy do większego centrum handlowego, możemy być pewni że znajdziemy w tych miejscach właśnie wspomniane fotobudki. Dlatego warto zastanowić się nad sprzedażą fotobudek.

Na początek

Na początku dobrze jest mieć opracowany plan działania. Fotobudki pojawiają się w ostatnim czasie na każdej większej imprezie i stanowią dużą atrakcję. Należy zastanowić się czy stać nas na sprzedaż fotobudek, czy korzystniejsze okaże się ich wynajmowanie. Czym byśmy się jednak nie zajmowali, nasze pierwsze kroki powinny być skierowane w stronę urzędu, w którym zarejestrujemy naszą działalność. Po uzyskaniu wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej możemy zakupić lub zając się sprzedażą fotobudek.

Jeżeli firma ma przynosić zyski i być opłacalna, do sprawy należy podejść profesjonalnie. Przed założeniem własnej działalności, należy się zorientować jak wygląda kwestia konkurencji w naszej okolicy i w regionie. Fotobudki teraz są rozchwytywane ale ich za duża ilość w danym miejscu, może doprowadzić do nieopłacalności.

Warto przygotować ciekawą ofertę na wynajem oraz na sprzedaż fotobudek. Sam automat to nie wszystko. Na duży plus będzie możliwość zakupu w jednym miejscu zarówno samej fotobudki, jak i różnych niezbędnych akcesoriów i gadżetów. Uatrakcyjnią one naszą firmę, a także zachęcą potencjalnego Klienta do skorzystania właśnie z naszej szerokiej oferty produktów. Inwestując w fotobudkę, dobrze jest aby osoby robiące sobie w niej zdjęcie, mogły założyć ciekawą perukę, okulary. Panie uwielbiają różnego rodzaju szale, boa. Natomiast mężczyźni chwalą i wybierają chętnie czapki, kapelusze, hełmy.

Sprzedając fotobudki, warto mieć także w ofercie różne tła, statywy, podpory, lampy i inne oświetlenie, dzięki którym nasza firma będzie przynosiła większy zysk. Równie ważną kwestią jest logistyka – forma dowożenia fotobudek do Klienta. Urządzenia te mają wysokość 170cm i są zbudowane na podstawie kwadratu o boku 50cm na 50cm. Ich przewóz możliwy jest samochodami o wielkości co najmniej van, optymalne z kolei będą busy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – https://smove.pl/.

Dobry plan

Aby nasza firma była profesjonalna i świadczyła usługi na jak najwyższym poziomie, warto rozszerzyć ofertę nie tylko o możliwość zakupu dodatkowych rzeczy ale również o usługę. Fotobudki najczęściej spotykane są na weselach i imprezach, które zyskują na atrakcyjności gdy prowadzi je wodzirej. Klient, który w jednym miejscu może wynająć fotobudkę wraz z całą oprawą, w tym z dodatkową usługą – zdecydowanie chętniej skorzysta z naszej firmy. A to przełoży się na dochodowy biznes.

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy