Connect with us

Dom i Wnętrze

Funkcjonalna i wygodna nakładka na materac z pianki termoelastycznej

Published

on

Źle dobrany materac będzie winny temu, że nie będziemy się wysypiać. Brak snu, czy też jego minimalna ilość spowoduje, że będziemy się źle czuć. Dlatego warto zrobić coś z materacem na łóżku, który nie pozwala nam się wyspać. Jeżeli nie chcemy kupować od razu nowego materaca, to dobrym rozwiązaniem będzie nakładka na materac z pianki termoelastycznej.

Do czego służy nakładka na materac z pianki termoelastycznej?

Taka nakładka na materac z pianki termoelastycznej stosowana jest przy zbyt miękkich materacach. Jeżeli czujemy, że materac bardzo szybko zapada się pod naciskiem naszego ciała i nie możemy się nawet na nim dobrze oprzeć znaczyć to może tylko tyle, że jest on zbyt miękki. Do tego na pewno nie jest odpowiednio dopasowany do naszej wagi. W tym momencie może nam się przydać wspomniana nakładka wykonana z pianki dopasowującej się do kształtu człowieka. Dzięki niej cały materac będzie w odpowiedni sposób usztywniony.

Łatwość stosowania

Dobrze wybrana nakładka na materac z pianki termoelastycznej spowoduje, że będziemy się lepiej czuć i zapewnimy sobie długi sen. Warto spojrzeć na te modele, które mają odpowiednie mocowania do naszego materaca. Dzięki temu nie będzie się ona przesuwać w żadną stronę. Każda taka nakładka posiada dodatkowe funkcje antyalergiczne i antygrzybiczne, więc jest ona polecana również osobom z problemami skórnymi. Nakładka spowoduje, że materac będzie w lepszy sposób dopasowywał się do kształtu człowieka i zawsze będziemy mieli pod sobą wygodne oraz stabilne oparcie, nawet podczas czytania książki w łóżku. 

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy