Connect with us

Ciekawe

Godne uwagi noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej

Published

on

Czy zastanawialiście się może, które noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej są godne uwagi? Jest kilka ciekawych miejsc, a jednym z nich bez wątpienia jest Willa Majerczyk. Jest to obiekt hotelowy położony w Poronienie, w odległości około 12 kilometrów od centrum Zakopanego.

Na co zwracać uwagę wybierając noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej?

Przede wszystkim na bliskość tras narciarskich i szlaków turystycznych. Willa Majerczyk w Bukowinie Tatrzańskiejma w swoim sąsiedztwie 21 tras narciarskich oraz 46 szlaków turystycznych, dzięki którym można poznać najpiękniejsze zakątki naszych Tatr. W hotelu tym można wybrać wśród 11 pokoi, z których każdy jest zaprojektowany z myślą o wymagających turystach, dla których bardzo ważny jest komfort wypoczynku. Do każdego pokoju przynależy niezwykle komfortowa łazienka. Z okien rozciąga się widok na panoramę Tatr, której widok zapada w pamięci na długo.

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy