Connect with us

Ciekawe

Grill gazowy – ile palników powinien mieć?

Published

on

Grill gazowy - ile palników powinien mieć?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientów zamierzających nabyć swój pierwszy grill gazowy jest prośba o określenie tego, ile gazu spala grill podczas grillowania. Trudno jest o jednoznaczne określenie tego parametru, ponieważ warunkują to różne rodzaje grillowanych potraw, ilość wykorzystywanych palników, a także zmieniające się warunki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu. Ważny jest rodzaj gazu jaki zamierzamy wykorzystywać podczas grillowania. Te pytania mają na celu określenie jak często będziemy musieli wymienić pustą butlę na pełną i z jakimi kosztami to się będzie wiąże.

Parametry spalania gazu

Najważniejszym parametrem wyznaczającym spalanie gazu podczas grillowania będzie oczywiście wielkość grilla co równocześnie wiąże się z ilością zamontowanych palników. Im powierzchnia grillowania jest większa tym więcej palników służy do jej szybkiego rozgrzania, a potem do utrzymywania wymaganej temperatury w czasie grillowania. Każdy dobrej jakości grill gazowy posiada tabliczkę identyfikacyjną informującą o zużyciu gazu na godzinę grillowania, przy założeniu, że palniki ustawione będą w pozycji maximum.

Oferta Salonu DessiHome

Grille ogrodowe i paleniska znajdziemy w Salonie DessiHome w Mikołowie. Znajdziemy tam szeroki wybór nowoczesnych grilli i palenisk łatwych i wygodnych w obsłudze. Dbałość o każdy detal wykonania i najwyższej jakości materiały gwarantują niezawodną jakość.

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy