Connect with us

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble?

Nowoczesne łóżka ogrodowe – jak są tworzone?

Łóżka ogrodowe to jedna z wielu propozycji na zaaranżowanie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej. Łóżka takie mogą być elementem rozbudowanego kompletu meblowego czy też pojedynczym meblem odpowiednim na taras czy balkon. Olbrzymie zainteresowanie takimi meblami wynika przede wszystkim z ich funkcjonalności: łóżka ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby pozwalały na wygodne czytanie, drzemanie, opalanie się. Konstrukcja łóżka jest w pełni przemyślana: stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo – konstrukcja taka nie wazy dużo, a dodatkowo jest ona zabezpieczona przed korozją. W przypadku łóżek technorattanowych wierzch mebla tworzy plecionka syntetyczna – technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, nie wchłania kurzu, jest zabezpieczony przed promieniowaniem UV. Dostępne są także łóżka ogrodowe, w których wypełnienie wykonano z siatki syntetycznej o gęstym splocie. Takie meble ogrodowe sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Wygodne łóżka ogrodowe z zagłówkiem

Atutem łóżka ogrodowego jest ruchomy zagłówek – dzięki możliwości regulacji użytkownik może zadecydować w jakiej pozycji znajduje się zagłówek. Wiele oferowanych modeli posiada również podłokietniki, które znacząco wpływają na poziom komfortu. Aby łóżka ogrodowe zachowały doskonały wygląd, w okresie jesieni i zimy warto osłaniać je przy pomocy pokrowców ogrodowych.

 

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak powinna zostać wykonana kuchnia nowoczesna?

Published

on

W wirtualnej przestrzeni znaleźć można wiele różnorodnych pomysłów na to, aby jak powinna zostać urządzona kuchnia nowoczesna. Modne trendy, które nie zawsze są zgodne z potrzebami poszczególnych osób. Decydując się na urządzenie kuchni, nie można zapomnieć o tym, że to nasze własne potrzeby należy zawsze postawić na pierwszym miejscu. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy