Connect with us

Dom i Wnętrze

Kupujemy płytki na zewnątrz

Published

on

Kupujemy płytki na zewnątrz

Płytki ceramiczne to od lat bardzo popularny materiał do wykańczania ścian i podłóg. W sklepach do wyboru mamy dzisiaj nie tylko płytki ścienne i podłogowe przeznaczone wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń, ale także szeroki wybór płytek do wykańczania nawierzchni balkonów i tarasów. Wśród płytek na zewnątrz pomieszczeń są również i takie, którymi można wykończyć schody.

Płytki na schody muszą być nie tylko estetyczne i odporne na zabrudzenia, ale przede wszystkim bezpieczne. Na schodach powinno układać się płytki, które mają antypoślizgową powierzchnię. W przypadku płytek na zewnątrz bardzo ważne jest wybranie takich, które są mrozoodporne. Zwykłe płytki przeznaczone do wewnątrz, już przy pierwszych przymrozkach mogą zacząć pękać. Mrozoodporne płytki to te, które są oznaczone śnieżynką. Na mrozoodporność płytek wpływa ich nasiąkliwość. Na zewnątrz szczególnie polecane są te z symbolami AI i BI. Są to płytki, których nasiąkliwość jest mniejsza niż trzy procent. Mrozoodporne płytki nie popękają nawet w najsilniejszy mróz.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak dbać o meble z aluminium?

Published

on

Stylowe, modne, wygodne… Meble ogrodowe z aluminium często stanowią podstawę wyposażenia modnych ogrodów urządzonych w minimalistycznym duchu. I nic w tym dziwnego! Metalowe krzesła, stoły, huśtawki i kanapy doskonale się prezentują, a jednocześnie zapewniają wygodę podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. Zastanawiasz się, jak dbać o komplet z aluminium, aby jak najdłużej zachował swoje właściwości i nienaganny wygląd? Sprawdź!

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak wybrać praktyczny obrus do jadalni?

Published

on

Plamy na obrusie bywają utrapieniem nie jednej pani domu. Sos pomidorowy, czerwone wino, świąteczny barszcz — pamiątki po menu z ostatnich kilku tygodni w postaci kolorowych plam nie należą do tych, którymi wypada się chwalić. Jak wybrać obrus, który poradzi sobie z rozlaną kawą, sokiem malinowym i niedzielnym rosołem? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Czy codzienne posiłki mogą zaskoczyć?

Published

on

Szukając sposobów na to, aby zmienić codzienne nawyki żywieniowe, coraz częściej sięgamy po klasyczne przepisy, znane nam ze stołów mam i babć. Kuchnia polska zaskakuje pozytywnie i pozwala na zróżnicowane żywienie, dostosowane do różnych gustów. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/85-salon-w-stylu-francuskim https://healthysaulttribe.com/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/ http://warshipsband.com/sklep-jezdziecki-skompletuj-swoj-niezbednik/