Connect with us

Dom i Wnętrze

Lustra Łazienkowe

Published

on

Lustra Łazienkowe

Lustra łazienkowe to element niezbędny w każdej łazience. Ich właściwy dobór jest bardzo ważny. Mają bowiem potrójną rolę.

Zapewniają wprowadzenie większej ilości światła do tego pomieszczenia. Stanowią ozdobę, a także powinny być funkcjonalne. Same lustra łazienkowe muszą być dobierane pod kątem aranżacji samego pomieszczenia. W przypadku małych łazienek, gdzie każdy kawałek miejsca jest bardzo ważny, najlepszym rozwiązaniem jest małe lustro, które będzie jednocześnie wpasowane w szafkę. W przypadku dużych łazienek możemy pozwolić sobie na lustra pozwalające na przejrzenie się całej sylwetki. W łazience najlepiej sprawdza się lustro kryształowe, najwyższego gatunku. Najważniejsze, żeby lustro zawisło nad umywalką. Głowa patrzącej w lustro osoby powinna znajdować się centralnie, w połowie wysokości tafli. Dlatego tak ważne jest uwzględnienie wzrostu wszystkich domowników i tych najniższych, i tych najwyższych. W przypadku dużych luster mogą one wisieć tuż przy wejściu do łazienki lub na ścianie przeciwległej.

Lustra łazienkowe w ofercie DessiHome

Najlepszej jakości lustra znajdziecie w ofercie salonu łazienek DessiHome. Szeroki wybór luster łazienkowych – zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy