Connect with us

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy

Published

on

Manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet ceniących sobie metody zdobienia paznokci. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego procesu zdobienia paznokci po to by zwiększyć swoją wiedzę na ten temat i po to, by nadążać za nowymi trendami. Kosmetologia rozwija się w naszym kraju bardzo intensywnie, pojawiają się coraz to nowe metody zdobienia paznokci, które zyskują sympatia klientek i miłośniczek stylizacji paznokci.

Metoda hybrydowa – co warto o niej wiedzieć?

Interesująca i obiecująca metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest chyba najbardziej popularna i dlatego też warto dowiedzieć się więcej o jej właściwościach. Jakie są zalety metody hybrydowej zdobienia paznokci? Przede wszystkim należy tu wymienić dobrą trwałość takiego manicure, hybryda jest zdecydowanie bardziej wytrzymała niż typowy, klasyczny lakier. Dobrze wykonany manicure hybrydowy może nam posłużyć nawet przez 3 tygodnie, szczególnie jeśli został wykonany przez profesjonalną stylistkę paznokci. Warto pamiętać, by wykonywać swój manicure hybrydowy w sprawdzonych salonach urody. Warto również zwracać uwagę na rodzaje kosmetyków które są używane przez nasze stylistki, dobrze, gdy są to kosmetyki dobrych firm, ponieważ właśnie takie kosmetyki i produkty gwarantują trwałość naszego manicure.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – na czym polega?

Sam początek wykonywania hybrydy nie różni się niczym od wykonania tradycyjnego manicure. Początkowo należy odpowiednio usunąć skórki, dokładnie odtłuścić płytkę paznokciową oraz dobrze ją wypolerować, nie należy zapominać o nadaniu płytce paznokciowej pożądanego przez klientkę kształtu. Na sam początek nakładamy pierwszą warstwę, która nazywana jest warstwą gazową. Następnie nakładamy wybrany, kolorowy lakier, ostatnią warstwą jest specjalny preparat utwardzający, który gwarantuje wytrzymałość i odporność naszej hybrydy. Należy pamiętać, że każdą warstwę z osobna należy utwardzić za pomocą lampy UV. Jest to niezbędne do wykonania całego manicure w sposób poprawny i odpowiadający ogólnie przyjętym standardom.

Co jeszcze warto wiedzieć o hybrydach?

Podstawa dobrej hybrydy jest przede wszystkim odpowiednie przygotowanie płytki paznokciowej, która jest przecież tą powierzchnią, na której będziesz trzymał się nasz lakier. Odpowiednie przygotowanie płytki jest gwarancją poprawnie wykonanej hybrydy. Warto oddać się w ręce profesjonalistek.

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://bdswebwizard.com/czym-jest-czaprak/ https://defendingwisconsin.org/czy-drzwi-pozarowe-sa-obowiazkowe-w-domach-jednorodzinnych/ https://electraymartin.com/meskie-buty-jezdzieckie/