Connect with us

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy

Published

on

Manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet ceniących sobie metody zdobienia paznokci. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego procesu zdobienia paznokci po to by zwiększyć swoją wiedzę na ten temat i po to, by nadążać za nowymi trendami. Kosmetologia rozwija się w naszym kraju bardzo intensywnie, pojawiają się coraz to nowe metody zdobienia paznokci, które zyskują sympatia klientek i miłośniczek stylizacji paznokci.

Metoda hybrydowa – co warto o niej wiedzieć?

Interesująca i obiecująca metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest chyba najbardziej popularna i dlatego też warto dowiedzieć się więcej o jej właściwościach. Jakie są zalety metody hybrydowej zdobienia paznokci? Przede wszystkim należy tu wymienić dobrą trwałość takiego manicure, hybryda jest zdecydowanie bardziej wytrzymała niż typowy, klasyczny lakier. Dobrze wykonany manicure hybrydowy może nam posłużyć nawet przez 3 tygodnie, szczególnie jeśli został wykonany przez profesjonalną stylistkę paznokci. Warto pamiętać, by wykonywać swój manicure hybrydowy w sprawdzonych salonach urody. Warto również zwracać uwagę na rodzaje kosmetyków które są używane przez nasze stylistki, dobrze, gdy są to kosmetyki dobrych firm, ponieważ właśnie takie kosmetyki i produkty gwarantują trwałość naszego manicure.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – na czym polega?

Sam początek wykonywania hybrydy nie różni się niczym od wykonania tradycyjnego manicure. Początkowo należy odpowiednio usunąć skórki, dokładnie odtłuścić płytkę paznokciową oraz dobrze ją wypolerować, nie należy zapominać o nadaniu płytce paznokciowej pożądanego przez klientkę kształtu. Na sam początek nakładamy pierwszą warstwę, która nazywana jest warstwą gazową. Następnie nakładamy wybrany, kolorowy lakier, ostatnią warstwą jest specjalny preparat utwardzający, który gwarantuje wytrzymałość i odporność naszej hybrydy. Należy pamiętać, że każdą warstwę z osobna należy utwardzić za pomocą lampy UV. Jest to niezbędne do wykonania całego manicure w sposób poprawny i odpowiadający ogólnie przyjętym standardom.

Co jeszcze warto wiedzieć o hybrydach?

Podstawa dobrej hybrydy jest przede wszystkim odpowiednie przygotowanie płytki paznokciowej, która jest przecież tą powierzchnią, na której będziesz trzymał się nasz lakier. Odpowiednie przygotowanie płytki jest gwarancją poprawnie wykonanej hybrydy. Warto oddać się w ręce profesjonalistek.

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

zobacz https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/