Connect with us

Zdrowie i Uroda

Odchudzanie z głową

Published

on

W okresie zimowym znaczna część z nas decyduje się na wprowadzenie w życie radykalnych zmian. Nowy rok dla wielu kobiet jest motywacją do zadbania o swoją sylwetkę. Co zrobić, aby odchudzanie przyniosło satysfakcjonujące efekty? Sprawdź nasze rady!

Skorzystaj z rad dietetyka

Wydaje Ci się, że kluczem do szczupłej sylwetki jest ograniczenie dziennego jadłospisu do kilku liści sałaty, owoców i wody? Nic bardziej mylnego! Drastycznie ograniczając organizmowi ilość dostarczanych kalorii, możesz wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Pozbawione składników odżywczych ciało będzie magazynować kalorie, aby zaspokoić deficyty energetyczne. Kluczem do utraty wagi jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Aby mieć pewność, że odżywiasz się prawidłowo, warto opracować dietę ze specjalistą.

Korzystaj z nowoczesnych technologii

Wyciskanie siódmych potów na bieżni czy rowerku nie przynosi zadowalających efektów? W takim razie warto poznać bliżej urządzenia do modelowania sylwetkidziałające w oparciu o technologię Vacu Therm i Infrared. Coraz większa liczba wysokiej klasy klubów fitness daje swoim klientkom możliwość korzystania z innowacyjnych urządzeń, które maksymalizują efekty treningów. Poddając mięśnie działaniu podciśnienia i promieniowania podczerwonego, możesz liczyć nie tylko na zmniejszenie obwodu w miejscach, które najtrudniej wyszczuplić, ale również zauważysz poprawę wydolności organizmu, poprawę napięcia i ujędrnienie skóry. Ponadto, treningi na nowoczesnych maszynach wspomagają pracę układu krążenia i serca, a nawet działają przeciwstarzeniowo.

Nie zniechęcaj się!

Dieta-cud pozwalająca stracić 10 kg w miesiąc? Nie daj się zwieść chwytliwym, pozbawionym sensu hasłom! Odchudzanie to proces, który wymaga czasu. Szybkie efekty głodówek przeważnie wiążą się z efektem jo-jo.

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy