Connect with us

Dom i Wnętrze

Odpowiednia wielkość to podstawa

Published

on

Odpowiednia wielkość to podstawa

Osoby wysokie i bardzo wysokie doskonale wiedzą, że odpowiedni rozmiar łóżka ma znaczenie kluczowe dla naszego komfortu. W za małym łóżku człowiek nie będzie w stanie się dobrze wyspać, ponieważ jego naturalne nocne ruchy będą ograniczone. Trzeba jednak wiedzieć, że za małe łóżka to nie tylko problem wygody. Jest to też problem wytrzymałości łóżka.

Wytrzymałość łóżka

Wszystkie materiały i ich łączenia mają swoją wytrzymałość. Nie jest oczywiście tak, by trzeba było się bać o wytrzymałość łóżka i zakładać, że zbyt gwałtowne przewrócenie się z boku na bok będzie skutkowało połamaniem meble. Tym niemniej, wiele lat używania łóżka, dla którego będziemy po prostu za duzi, może być poważnym problemem dla jego konstrukcji. Na początku zacznie ono trzeszczeć, a potem może się nawet źle ustawiać, co przełoży się na dodatkowe problemy z dobrym snem. Dlatego naprawdę warto jest nie oszczędzać na wielkości łóżka i kupić dla siebie coś, co spokojnie pomieści nas z zachowaniem sporego zapasu. Takie rozwiązanie w zasadzie nie ma wad.

Wygoda ponad wszystko

Galeria Wnętrz Mera oferuje różnego rodzaju łóżka sypialniane – tapicerowane, kontynentalne oraz drewniane. Wszystkie modele zapewniają komfortowy sen oraz wyróżniają się niezawodną jakością. Sprawdźcie naszą ofertę – łóżka Bielsko Biała.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy