Connect with us

Motoryzacja

Oleje do motocykli. Ponad 40 produktów, które zapewnią odpowiednią ochronę przed tarciem i zanieczyszczeniami. Sprawdź je na DbamToMam.pl

Published

on

Tak, jak w przypadku silników samochodowych, tak i w jednośladach sercem jest jednostka napędowa. To ona zapewnia najlepsze osiągi, a zaburzona jej praca powoduje, że z jazdy na motocyklu nie będzie frajdy. Z tego właśnie powodu należy zawczasu zadbać o wymianę oleju i wybrać preparat, który będzie łączył w sobie dobre smarowanie elementów z odpowiednim chłodzeniem. Zobacz nasze propozycje olejów motocyklowych, których baza i skład ma znaczenie.

Zwróć uwagę na klasę lepkości, oznaczenia i klasyfikację olejów do motocykli

Jaki olej wybrać do motocykla? Zastanawiają się zapewne ci, którzy dopiero pierwszy raz mają styczność z jednośladem. Motocykliści, którzy są w posiadaniu maszyny od wielu lat, doskonale wiedzą, jaki preparat będzie najlepszy do silnika. Zanim przystąpimy do zakupu oleju, warto zorientować się w tym, czym w zasadzie są etykiety znajdujące się na butelce. To one podpowiedzą nam, czy charakteryzuje się dobry olej. Dla przykładu, olej motocyklowy 10W40 przeznaczony jest do motocykli z lub bez zintegrowaną skrzynia biegów oraz z suchym lub mokrym sprzęgłem. Zapewnia długą żywotność przekładni, polepsza osiągi silnika i spełnia wymagania producentów motocykli. 

Dobierz odpowiedni olej motocyklowy do silników dwusuwowych, jak i czterosuwowych 

Na https://dbamtomam.pl/ masz pełen przegląd preparatów do motocykli najwyższej jakości, które bazują na dokładnie wyselekcjonowanej kompozycji dodatków uszlachetniających. Mają one zapewnić odpowiedni stopień ochrony przed tarciem i zużyciem elementów znajdujących się w silniku motocykla. Popularne mieszaniny, np. 10W40 lub 10W50 zachowują swoje właściwości w każdych warunkach. W naszym sklepie kupisz produkty takich marek jak: Iphone, Millers, Motorex, Motul oraz Yamalube o różnych pojemnościach. Zadbaj razem z nami o serce Twojego motocykla i wybierz produkty do jego prawidłowej pracy!

 

Continue Reading

Motoryzacja

Dla firmy lepiej wynajmować transport – korzyści dla przedsiębiorców

Published

on

Wynajem transportu stał się popularnym rozwiązaniem dla wielu firm, które potrzebują regularnego przewozu towarów. Zamiast inwestować w zakup własnej floty pojazdów, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wynajem, co przynosi wiele korzyści pod względem finansowym i operacyjnym. Dla firmy lepiej wynajmować transport, który dostosowuje się pod dane zamówienia i okres czasu, w którym pojazd będzie najpotrzebniejszy. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dopasowane części do samochodów DAF

Published

on

W przypadku biznesu transportowego i posiadania sporej ilości ciężarówek przedsiębiorca będzie musiał prędzej czy później skorzystać z usług hurtowni posiadającej rozmaite części samochodowe. Samochody marki DAF są na tyle popularne, że istnieje kilka hurtowni, które posiadają praktycznie wszystkie części dostosowane do modeli samochodów DAF. Przykładem jest hurtownia DBK Parts, która posiada najróżniejsze części do ciężarówek, które pozwalają na kontynuowanie jazdy samochodu w bezpieczny sposób. Bardzo często części do ciężarówek są poszukiwane po wypadkach bądź wewnętrznych usterkach pojazdów.

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Poleasingowe samochody dostawcze na sprzedaż

Published

on

Samochody ciężarowe i dostawcze w stanie używanym są bardzo chodliwym towarem. W dobie dzisiejszych wydatków mało która firma decyduje się na zakup nowych samochodów ciężarowych z salonu ze względu na ich ogromne koszty. Jednak istnieje pewna gama samochodów używanych, która jest tańsza i bardzo dobra pod względem jakościowym. Jest nią gama samochodów poleasingowych. Giełda z używanymi dostawczymi, np po leasingu jest obleganym miejscem, w którym można w szybki sposób pozyskać takie pojazdy za korzystną cenę.

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy