Connect with us

Ciekawe

Park linowy – przygoda na łonie przyrody

Published

on

Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na to, aby się odstresować po ciężkim tygodniu pracy. Idealnie nadaje się do tego parklinowyjachranka.pl, w którym przygotowano szereg tras o różnym stopniu trudności. Kompleks położony jest w okolicach malowniczego Zalewu Zegrzyńskiego niedaleko Warszawy. Przyjemne wrażenia zapewniają nie tylko piękne widoki, ale również zawsze uśmiechnięta, pomocna obsługa.

 

Parklinowyjachranka.pl – zabawa dla małych i dużych

Zalew Zegrzyński koło Warszawy to miejsce, w którym można zapomnieć o codziennych troskach i poczuć siłę przyrody. Właśnie w tym miejscu stworzono parklinowyjachranka.pl z trasami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trasa Maluch jest idealne dla najmłodszych pociech, które mogą spróbować swoich sił na trasie z 14 przeszkodami. Z kolei trasa Junior to propozycja dla nieco starszych dzieci i młodzieży, dla których przygotowano 22 przeszkody.

Młodzież i dorośli mają do wyboru trasę standardową z 22 przeszkodami lub bardzo wymagającą trasę trudną. To opcja dla osób, które szukają naprawdę mocnych wrażeń. Podniesiony poziom adrenaliny zapewnia m.in. 62-metrowa tyrolka. Przejście najtrudniejszej trasy wymaga odpowiedniej sprawności fizycznej, a jej pokonanie to niebywała satysfakcja.

 

Park linowy – dla rodziny i dla biznesu

Atrakcje, jakie oferuje parklinowyjachranka.pl, skierowane są zarówno dla rodzin, jak i dla klientów biznesowych. W miejscu tym można wspaniale spędzić czas z rodziną lub z grupą znajomych z pracy czy przyjaciół. Klienci konferencyjni mogą skorzystać z ofert specjalnych, dopasowanych do ich potrzeb.

Warto też wspomnieć, że Parku Linowym Jachranka można zorganizować urodziny. Taka impreza na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza Jubilatowi. Oferta obejmuje mega kartkę urodzinową oraz strefę malucha z dmuchańcami i trampoliną.

 

Continue Reading

Ciekawe

Jak uformować niwaki?

Published

on

Efektowne niwaki odmienią charakter każdego ogrodu. Za ich pomocą można nadać przestrzeni orientalnego wyrazu. Warto wiedzieć, że rosnące już iglaki nadają się do formowania. Wbrew pozorom nie jest to tak skomplikowane zadanie, jak mogłoby się wydawać, jednak należy wykazać się cierpliwością i precyzją. Istotne jest również to, aby zaopatrzyć się w niezbędne przyrządy i akcesoria. Bez nich uzyskanie pożądanego efektu stanie się niemożliwe!
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Poszukujesz narzędzia do przeprowadzenia spotkań lub promocji usług? Tablice szkolne i kredowe znajdziesz w ofercie sklepu Wally!

Published

on

Tablice suchościeralne lub kredowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są w salach lekcyjnych lub wykładowych do prowadzenia zajęć, w lokalach gastronomicznych do promowania menu lub w biurach do spotkań zespołowych. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymiany informacji, nauki bądź zabawy, tablice sprawdzą się idealnie. W sklepie online z artykułami biurowymi i dekoracyjnymi Wally występuje wiele modeli tablic, które nieodłącznie kojarzą się ze szkołą. Pełnią rolę dekoracyjną, ale i praktycznego narzędzia, które swobodnie dopasujesz do swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupów! (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Published

on

Optyczne powiększenie łazienki – to możliwe!

Producenci ceramiki łazienkowej dbają o to, aby aranżacja małego pomieszczenia nie była dla nikogo wyzwaniem. Czy jednak zakup specjalnych rozwiązań dedykowanych niewielkim łazienkom to jedyny sposób na optyczne zwiększenie przestrzeni, jaką dysponujemy? Okazuje się, że wcale nie musi tak być, z pomocą przychodzi nam bowiem także kilka innych pomysłów. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://lillanails.pl/nowy-parasol-ogrodowy-na-co-zwrocic-uwage/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/428-kuchnia-bez-okna https://www.gama-sklep.com.pl/a/88-meble-w-stylu-angielskim