Connect with us

Ciekawe

Park linowy – przygoda na łonie przyrody

Published

on

Aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na to, aby się odstresować po ciężkim tygodniu pracy. Idealnie nadaje się do tego parklinowyjachranka.pl, w którym przygotowano szereg tras o różnym stopniu trudności. Kompleks położony jest w okolicach malowniczego Zalewu Zegrzyńskiego niedaleko Warszawy. Przyjemne wrażenia zapewniają nie tylko piękne widoki, ale również zawsze uśmiechnięta, pomocna obsługa.

 

Parklinowyjachranka.pl – zabawa dla małych i dużych

Zalew Zegrzyński koło Warszawy to miejsce, w którym można zapomnieć o codziennych troskach i poczuć siłę przyrody. Właśnie w tym miejscu stworzono parklinowyjachranka.pl z trasami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Trasa Maluch jest idealne dla najmłodszych pociech, które mogą spróbować swoich sił na trasie z 14 przeszkodami. Z kolei trasa Junior to propozycja dla nieco starszych dzieci i młodzieży, dla których przygotowano 22 przeszkody.

Młodzież i dorośli mają do wyboru trasę standardową z 22 przeszkodami lub bardzo wymagającą trasę trudną. To opcja dla osób, które szukają naprawdę mocnych wrażeń. Podniesiony poziom adrenaliny zapewnia m.in. 62-metrowa tyrolka. Przejście najtrudniejszej trasy wymaga odpowiedniej sprawności fizycznej, a jej pokonanie to niebywała satysfakcja.

 

Park linowy – dla rodziny i dla biznesu

Atrakcje, jakie oferuje parklinowyjachranka.pl, skierowane są zarówno dla rodzin, jak i dla klientów biznesowych. W miejscu tym można wspaniale spędzić czas z rodziną lub z grupą znajomych z pracy czy przyjaciół. Klienci konferencyjni mogą skorzystać z ofert specjalnych, dopasowanych do ich potrzeb.

Warto też wspomnieć, że Parku Linowym Jachranka można zorganizować urodziny. Taka impreza na pewno na długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza Jubilatowi. Oferta obejmuje mega kartkę urodzinową oraz strefę malucha z dmuchańcami i trampoliną.

 

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Polecamy