Connect with us

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach.

 

Truck Assistance – najlepsza cecha każdego sprawdzonego serwisu TIR

 

Truck Assistance jest jedną z najlepszych i najważniejszych punktów, którym powinien się charakteryzować każdy pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych. Jego rozszerzenie najlepiej na całą Europę jest bardzo cenione w branży TSL. W końcu kierowcy wyruszają na bardzo odległe trasy i nigdy nie wiadomo, w którym momencie będą potrzebować pomocy. Czasem stłuczki czy awarie samochodów zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie często w porach nocnych. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką usługę, którą jest pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych w postaci Truck Assistance.

 

Truck Assistance jest to pomoc dla pojazdów niezależnie od pory dnia i nocy – nawet w święta. Jest to pomoc typu holowanie/laweta, która przyjeżdża na miejsce wypadku/awarii odholowując pojazd w wyznaczone miejsce. Może być to dom, baza bądź najbliższy mechanik, który zajmie się problemem i naprawi pojazd stawiając go na równe nogi. Dzięki temu nawet załadowana towarem ciężarówka będzie mogła być skutecznie i szybko naprawiona, a następnie dowiezie zlecenie w wyznaczonym terminie chroniąc przedsiębiorcę przed potencjalnymi karami.

 

Podsumowanie

 

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych jest miejscem, które powinien posiadać każdy przedsiębiorca, a zwłaszcza ten, który posiada w swojej bazie wiele pojazdów. Wypadki, stłuczki i awarie w tej branży to przykra codzienność!

Continue Reading

Motoryzacja

Dopasowane części do samochodów DAF

Published

on

W przypadku biznesu transportowego i posiadania sporej ilości ciężarówek przedsiębiorca będzie musiał prędzej czy później skorzystać z usług hurtowni posiadającej rozmaite części samochodowe. Samochody marki DAF są na tyle popularne, że istnieje kilka hurtowni, które posiadają praktycznie wszystkie części dostosowane do modeli samochodów DAF. Przykładem jest hurtownia DBK Parts, która posiada najróżniejsze części do ciężarówek, które pozwalają na kontynuowanie jazdy samochodu w bezpieczny sposób. Bardzo często części do ciężarówek są poszukiwane po wypadkach bądź wewnętrznych usterkach pojazdów.

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Poleasingowe samochody dostawcze na sprzedaż

Published

on

Samochody ciężarowe i dostawcze w stanie używanym są bardzo chodliwym towarem. W dobie dzisiejszych wydatków mało która firma decyduje się na zakup nowych samochodów ciężarowych z salonu ze względu na ich ogromne koszty. Jednak istnieje pewna gama samochodów używanych, która jest tańsza i bardzo dobra pod względem jakościowym. Jest nią gama samochodów poleasingowych. Giełda z używanymi dostawczymi, np po leasingu jest obleganym miejscem, w którym można w szybki sposób pozyskać takie pojazdy za korzystną cenę.

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jazda samochodem nigdy nie była przyjemniejsza! Praktyczne porady

Published

on

Jazda samochodem jest dla wielu ludzi ważnym elementem codzienności. Wymaga ona jednak nie tylko dobrej kondycji kierowcy, ale również komfortowych warunków, które wpływają na samopoczucie i bezpieczeństwo podczas jazdy. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na komfort jazdy jest izolacja termoakustyczna samochodu. Jakie są dostępne rozwiązania?

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://adoptionua.com https://radiolodz.pl/dlaczego-warto-miec-ubezpieczenie-ac https://www.gama-sklep.com.pl/a/33-pokoj-dzieciecy-inspiracje