Connect with us

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach.

 

Truck Assistance – najlepsza cecha każdego sprawdzonego serwisu TIR

 

Truck Assistance jest jedną z najlepszych i najważniejszych punktów, którym powinien się charakteryzować każdy pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych. Jego rozszerzenie najlepiej na całą Europę jest bardzo cenione w branży TSL. W końcu kierowcy wyruszają na bardzo odległe trasy i nigdy nie wiadomo, w którym momencie będą potrzebować pomocy. Czasem stłuczki czy awarie samochodów zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie często w porach nocnych. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką usługę, którą jest pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych w postaci Truck Assistance.

 

Truck Assistance jest to pomoc dla pojazdów niezależnie od pory dnia i nocy – nawet w święta. Jest to pomoc typu holowanie/laweta, która przyjeżdża na miejsce wypadku/awarii odholowując pojazd w wyznaczone miejsce. Może być to dom, baza bądź najbliższy mechanik, który zajmie się problemem i naprawi pojazd stawiając go na równe nogi. Dzięki temu nawet załadowana towarem ciężarówka będzie mogła być skutecznie i szybko naprawiona, a następnie dowiezie zlecenie w wyznaczonym terminie chroniąc przedsiębiorcę przed potencjalnymi karami.

 

Podsumowanie

 

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych jest miejscem, które powinien posiadać każdy przedsiębiorca, a zwłaszcza ten, który posiada w swojej bazie wiele pojazdów. Wypadki, stłuczki i awarie w tej branży to przykra codzienność!

Continue Reading

Motoryzacja

Telematyka floty samochodów ciężarowych

Published

on

Nowoczesna telematyka floty samochodów ciężarowych jest oprogramowaniem, które potrafi odmienić życie przedsiębiorcy zarządzającego własną firmą przewozową o 180 stopni. Jest to związane z pomocą na wielu płaszczyznach pozwalając na optymalizację ekonomii firmy, a także poprawę jej bezpieczeństwa. Telematyka floty samochodów ciężarowych to w dzisiejszych czasach obowiązek, z którego wręcz warto skorzystać. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Oleje do motocykli. Ponad 40 produktów, które zapewnią odpowiednią ochronę przed tarciem i zanieczyszczeniami. Sprawdź je na DbamToMam.pl

Published

on

Tak, jak w przypadku silników samochodowych, tak i w jednośladach sercem jest jednostka napędowa. To ona zapewnia najlepsze osiągi, a zaburzona jej praca powoduje, że z jazdy na motocyklu nie będzie frajdy. Z tego właśnie powodu należy zawczasu zadbać o wymianę oleju i wybrać preparat, który będzie łączył w sobie dobre smarowanie elementów z odpowiednim chłodzeniem. Zobacz nasze propozycje olejów motocyklowych, których baza i skład ma znaczenie. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Jak sprawdzić, czy auto nie jest kradzione? Podpowiadamy!

Published

on

Kupno samochodu na rynku wtórnym wiąże się ze sporym ryzykiem. Niestety, wśród sprzedawców nie brakuje oszustów żerujących na niewiedzy czy naiwności klientów. Przez brak ostrożności możemy stać się świeżo upieczonymi właścicielami samochodu z nielegalnego źródła. Zanim podpiszesz umowę kupna-sprzedaży, powinieneś dokładnie sprawdzić stan techniczny i prawny samochodu, który Cię interesuje. Jak sprawdzić, czy auto nie jest kradzione? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://www.gama-sklep.com.pl/a/397-biala-kuchnia-z-wyspa Jakie łóżko do sypialni: drewniane czy tapicerowane? https://bridge-o-rama.com/zasilek-na-dziecko-w-niemczech-najwazniejsze-informacje/