Connect with us

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach.

 

Truck Assistance – najlepsza cecha każdego sprawdzonego serwisu TIR

 

Truck Assistance jest jedną z najlepszych i najważniejszych punktów, którym powinien się charakteryzować każdy pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych. Jego rozszerzenie najlepiej na całą Europę jest bardzo cenione w branży TSL. W końcu kierowcy wyruszają na bardzo odległe trasy i nigdy nie wiadomo, w którym momencie będą potrzebować pomocy. Czasem stłuczki czy awarie samochodów zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie często w porach nocnych. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką usługę, którą jest pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych w postaci Truck Assistance.

 

Truck Assistance jest to pomoc dla pojazdów niezależnie od pory dnia i nocy – nawet w święta. Jest to pomoc typu holowanie/laweta, która przyjeżdża na miejsce wypadku/awarii odholowując pojazd w wyznaczone miejsce. Może być to dom, baza bądź najbliższy mechanik, który zajmie się problemem i naprawi pojazd stawiając go na równe nogi. Dzięki temu nawet załadowana towarem ciężarówka będzie mogła być skutecznie i szybko naprawiona, a następnie dowiezie zlecenie w wyznaczonym terminie chroniąc przedsiębiorcę przed potencjalnymi karami.

 

Podsumowanie

 

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych jest miejscem, które powinien posiadać każdy przedsiębiorca, a zwłaszcza ten, który posiada w swojej bazie wiele pojazdów. Wypadki, stłuczki i awarie w tej branży to przykra codzienność!

Continue Reading

Motoryzacja

„Podstawy do Znaków” – Opowieść o Ekologicznych Strażnikach Dróg

Published

on

„Podstawy do Znaków” – Opowieść o Ekologicznych Strażnikach Dróg

Był sobie raz przemysł, który zbudował swoje królestwo na betonie i stali. Ale wśród tych stalowych gigantów, drobne, lecz niezwykłe elementy – „podstawy do znaków” – rozpoczęły swoją cichą rewolucję.

Bohaterowie z Recyklingu

W tej opowieści, „podstawy do tablic drogowych” są niczym bohaterowie. Niepozorni, a jednak niezwykle istotni. Wykonani z materiałów odzyskanych, stają się strażnikami ekologicznej równowagi. W ich świecie, każdy fragment metalu czy plastiku ma swoją drugą szansę.

Tańczące ze Znakami

W rytmie miast i autostrad, te podstawy do znaków drogowych tańczą wśród samochodów i ludzi. Są jak tancerze, którzy z wdziękiem i elegancją pokazują nam drogę, nie zapominając o swojej misji ochrony środowiska.

Odkryj więcej o podstawach z recyklingu i ich tajemniczym tańcu z naturą.

Continue Reading

Motoryzacja

Dla firmy lepiej wynajmować transport – korzyści dla przedsiębiorców

Published

on

Wynajem transportu stał się popularnym rozwiązaniem dla wielu firm, które potrzebują regularnego przewozu towarów. Zamiast inwestować w zakup własnej floty pojazdów, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wynajem, co przynosi wiele korzyści pod względem finansowym i operacyjnym. Dla firmy lepiej wynajmować transport, który dostosowuje się pod dane zamówienia i okres czasu, w którym pojazd będzie najpotrzebniejszy. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Dopasowane części do samochodów DAF

Published

on

W przypadku biznesu transportowego i posiadania sporej ilości ciężarówek przedsiębiorca będzie musiał prędzej czy później skorzystać z usług hurtowni posiadającej rozmaite części samochodowe. Samochody marki DAF są na tyle popularne, że istnieje kilka hurtowni, które posiadają praktycznie wszystkie części dostosowane do modeli samochodów DAF. Przykładem jest hurtownia DBK Parts, która posiada najróżniejsze części do ciężarówek, które pozwalają na kontynuowanie jazdy samochodu w bezpieczny sposób. Bardzo często części do ciężarówek są poszukiwane po wypadkach bądź wewnętrznych usterkach pojazdów.

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

zobacz wiecje zobacz https://emtec-group.com.pl/kolagen-jaka-jest-jego-rola-i-najlepsze-zabiegi-medycyny-estetycznej/