Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki na wysoki połysk

Published

on

Płytki na wysoki połysk

Jeśli zależy nam na tym, aby niewielkie pomieszczenie sprawiało wrażenie optycznie większego niż ma to miejsce w rzeczywistości, zwykle doradza się utrzymanie go w jasnej tonacji. Choć jednak białe płytki łazienkowe mają wielu zwolenników, nie brakuje również osób starających się unikać ich.

Trudno się im dziwić, czasem bowiem biel może budzić nieprzyjemne skojarzenia, jeśli zaś łazienka przypomina sterylnie czyste pomieszczenie szpitalne, nie każdy czuje się w niej dobrze. Czy jednak oznacza to, że brak białych płytek uniemożliwi nam cieszenie się pomieszczeniem choćby odrobinę większym niż w rzeczywistości? Na szczęście, wcale nie musi tak być.

Taki sam efekt można osiągnąć stawiając na płytki łazienkowe z wysoko połyskującą fakturą. Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku jasnych kolorów, nadają one pomieszczeniu głębi, a jednocześnie optycznie je powiększają. Jedyny minus takiego rozwiązania wiąże się z koniecznością jeszcze większej troski o porządek w łazience, płytki połyskujące obnażają bowiem każde zabrudzenia.

Płytki hiszpańskich oraz włoskich producentów

Szukasz wyjątkowych płytek o niepowtarzalnych wzorach? Sprawdź ofertę naszego salonu Mera. Wyróżniamy się ponadczasowym wzornictwem oraz najwyższą jakością.

Dom i Wnętrze

Jak wybrać drzwi balkonowe przesuwne?

Published

on

Tradycyjne drzwi, które prowadzą na balkon, powoli odchodzą w zapomnienie. To czas na to, aby zamontować u siebie drzwi balkonowe przesuwne, które pomagają m.in. zaoszczędzić co nieco miejsca w przestrzeni pokojowej. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Filtr do ekspresu Krups EA8108

Published

on

Filtr do ekspresu Krups EA8108 przydaje się w przypadku korzystania z kompatybilnych ekspresów do kawy. Dobra jakość wody, którą używa się podczas robienia kawy jest niesamowicie ważna. Bez niej kawa wychodzi mętna i słabo pachnąca co sprawia, że osoby ją pijące nie zachwycają się tak jej smakiem. Filtry do ekspresu Krups EA8108 sprawiają, że taka sytuacja z pewnością nie będzie miała miejsca! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy