Connect with us

Zdrowie i Uroda

Po co lekarzowi USG 3D?

Published

on

Po co lekarzowi USG 3D?

Gdy mówimy o zasadności wykonania badania USG 3D, zwykle koncentrujemy się na korzyściach, jakie z badania tego czerpią przyszli rodzice. Nie sposób przecież zakwestionować tego, jak wiele radości daje możliwość obserwowania wyrazu twarzy mającego przyjść na świat dziecka, a także jego naturalnych ruchów w łonie matki. Badanie to wykonuje się jednak przede wszystkim dlatego, że w wymierny sposób ułatwia ono pracę lekarzowi pozwalając mu na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czy płód rzeczywiście rozwija się prawidłowo.

Dzięki USG 3D lekarz może ocenić nie tylko kształt głowy płodu, ale i całej jego twarzy, Może więc sprawdzić, jak umiejscowione są uszy, ocenić, czy kręgosłup rozwija się tak, jak powinien, a także odpowiedzieć na dręczące wielu przyszłych rodziców pytanie o płeć ich dziecka. Badanie pozwala też na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czy nie widać znamion wad genetycznych i wrodzonych. Informacja na ten temat pozwala na lepsze przygotowanie się do narodzin dziecka zwłaszcza, że niektóre problemy ze zdrowiem malucha mogą być wyeliminowane wyjątkowo szybko.

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

erialprintshop.com icflvacation.com ganos.com