Connect with us

Zdrowie i Uroda

Po co lekarzowi USG 3D?

Published

on

Po co lekarzowi USG 3D?

Gdy mówimy o zasadności wykonania badania USG 3D, zwykle koncentrujemy się na korzyściach, jakie z badania tego czerpią przyszli rodzice. Nie sposób przecież zakwestionować tego, jak wiele radości daje możliwość obserwowania wyrazu twarzy mającego przyjść na świat dziecka, a także jego naturalnych ruchów w łonie matki. Badanie to wykonuje się jednak przede wszystkim dlatego, że w wymierny sposób ułatwia ono pracę lekarzowi pozwalając mu na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czy płód rzeczywiście rozwija się prawidłowo.

Dzięki USG 3D lekarz może ocenić nie tylko kształt głowy płodu, ale i całej jego twarzy, Może więc sprawdzić, jak umiejscowione są uszy, ocenić, czy kręgosłup rozwija się tak, jak powinien, a także odpowiedzieć na dręczące wielu przyszłych rodziców pytanie o płeć ich dziecka. Badanie pozwala też na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czy nie widać znamion wad genetycznych i wrodzonych. Informacja na ten temat pozwala na lepsze przygotowanie się do narodzin dziecka zwłaszcza, że niektóre problemy ze zdrowiem malucha mogą być wyeliminowane wyjątkowo szybko.

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://mainejug.org/gdzie-mozna-pojechac-na-wycieczke-szkolna/ https://electraymartin.com/kask-do-jazy-konnej-jaki-model-wybrac/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/418-zielona-kuchnia-inspiracje