Connect with us

Zdrowie i Uroda

Po co lekarzowi USG 3D?

Published

on

Po co lekarzowi USG 3D?

Gdy mówimy o zasadności wykonania badania USG 3D, zwykle koncentrujemy się na korzyściach, jakie z badania tego czerpią przyszli rodzice. Nie sposób przecież zakwestionować tego, jak wiele radości daje możliwość obserwowania wyrazu twarzy mającego przyjść na świat dziecka, a także jego naturalnych ruchów w łonie matki. Badanie to wykonuje się jednak przede wszystkim dlatego, że w wymierny sposób ułatwia ono pracę lekarzowi pozwalając mu na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czy płód rzeczywiście rozwija się prawidłowo.

Dzięki USG 3D lekarz może ocenić nie tylko kształt głowy płodu, ale i całej jego twarzy, Może więc sprawdzić, jak umiejscowione są uszy, ocenić, czy kręgosłup rozwija się tak, jak powinien, a także odpowiedzieć na dręczące wielu przyszłych rodziców pytanie o płeć ich dziecka. Badanie pozwala też na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, czy nie widać znamion wad genetycznych i wrodzonych. Informacja na ten temat pozwala na lepsze przygotowanie się do narodzin dziecka zwłaszcza, że niektóre problemy ze zdrowiem malucha mogą być wyeliminowane wyjątkowo szybko.

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Stylizacja dla mężczyzny na co dzień

Published

on

Każdy mężczyzna powinien prezentować się dobrze i nie ulega to najmniejszej wątpliwości.

Większość mężczyzn dba o swój wygląd i pieczołowicie stara się, aby wyglądać świetnie. Dbają zarówno o swoją kondycję fizyczną, skórę i włosy, jak i ubiór. Odpowiednio dobrane ubrania dają gwarancję, że mężczyzna będzie wyglądać elegancko.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Co ma znaczenie przy zakupach perfum?

Published

on

Gdy chce się pozyskać odpowiednio wykonane perfumy niezbędne jest wstępne określenie między innymi w jakich warunkach zamierza się z takich produktów korzystać.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Drewniane sztućce jednorazowe – ekologiczna alternatywa dla plastiku

Published

on

Wszelkiego rodzaju jednorazowe sztućce wykonane z plastiku i innych tworzyw sztucznych to duże źródło odpadów niszczących naszą planetę. Wykorzystywane są one praktycznie wszędzie, na domowych imprezach, wielkich spotkania biznesowych, imprezach masowych oraz w większości lokalów gastronomicznych. Wzrost popularności dowozu jedzenia na wskazany adres również wymaga używania więcej jednorazowych misek, sztućców i opakowań. Trendu używania naczyń jednorazowych nie sposób już odwrócić. Jaka jest więc alternatywa przyjazna dla środowiska?

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy