Connect with us

Technologia

Postaw na naukę zdalną i podnoś kwalifikacje

Published

on

 W poszukiwaniu sposobów na podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych coraz częściej sięgamy po ofertę platform e-learningowych. Nowoczesne platformy, wyrosłe na platformach tworzonych dla studentów na uniwersytetach, to dzisiaj doskonała alternatywa dla klasycznych kursów czy szkoleń. Co warto wiedzieć o kursach online? Czy każdy może z nich korzystać?

Kursy na platformach e-learningowych

Szkolenia online to dzisiaj jedna z najchętniej wybieranych opcji przez osoby, które pragną się doszkalać czy też przekwalifikować się. Kursy udostępniane na platformach e-learningowych w Polsce prowadzone są w języku polskim, dostępne są w formie video – całość przygotowują dla użytkowników platform doświadczeni specjaliści ze swoich branż. Szkolenia są odpłatne – warto jednak pamiętać, że raz zakupione zostają przypisane do naszego konta na stałe.

Jak skorzystać z ofert platform e-learningowych? Podstawą jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Kolejnym krokiem jest włożenie do wirtualnego koszyka produktów, które nas interesują i ich opłacenie. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty wybrane kursy zostaną przypisane do naszego konta – możemy z nich korzystać zarówno online, jak i offline. Z pewnością ucieszy fakt, że na platformach na zalogowanych użytkowników czeka wiele promocji i rabatów. Szkolenia dotyczą wielu dziedzin: projektowania przestrzennego, tworzenia układów, architektury, grafiki komputerowej.

Jakie szkolenia wybierane są najczęściej?

Nie ma wątpliwości, że to szkolenia związane z programami komputerowymi są najchętniej kupowane – kurs Blender, kurs Autocad, kursy związane z grafiką komputerową. Szkolenia dostosowane są do konkretnych wymagań: autorzy tworzą kilka poziomów danego kursu i odpowiednio je opisują, aby każdy mógł znaleźć kurs dopasowany do danego poziomu.

 

 

Continue Reading

Technologia

Czy już wiesz przy pomocy jakiej anteny będziesz odbierał telewizję?

Published

on

Wbrew pozorom wybór możliwie jak najlepszej anteny telewizyjnej nie jest czymś mało ważnym lub też banalnym.

(więcej…)

Continue Reading

Technologia

Bezpieczny odkup i trwałe niszczenie danych z dysków

Published

on

Tak, coraz częściej mówi się o tym, że odkup może wyjść wielu firmom na dobre. Tylko, że nie można zapominać o tym, iż równie ważne jest niszczenie danych. W szczególności, jeżeli ma się do czynienia z firmowymi dyskami, jakie można znaleźć w komputerach, czy też w laptopach. (więcej…)

Continue Reading

Technologia

Fixly – szybki sposób na znalezienie fachowca

Published

on

Znalezienie rzetelnego specjalisty od usług wcale nie musi być czasochłonne. Dzięki aplikacji mobilnej Fixly można to zrobić w kilka minut, zlecając remont, naprawę, transport czy jakąkolwiek inną usługę wykonawcy z polecenia.  (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://flisolqro.org/kask-jezdziecki-jaki-model-wybrac/ https://rupaulonfox.com/niezbednik-jezdzca-spodnie-do-jazdy-konnej-i-sztyblety/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/386-bialy-blat-w-kuchni