Connect with us

Zdrowie i Uroda

Powiększanie ust, czyli każda kobieta może czuć się atrakcyjna

Published

on

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom kobiet, które marzą o atrakcyjnym, pięknym wyglądzie. Lista zabiegów dostępnych w klinikach medycyny estetycznej regularnie się wydłuża. W ofercie klinik medycyny estetycznej są zabiegi powiększania ust. Mogą one zostać wykonane różnymi technikami; powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach wykonywane jest kwasem hialuronowym.

 

Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach: jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg powiększania ust preparatami na bazie kwasu hialuronowego nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Zaleca się jedynie, aby na kilka dni przed datą zabiegu pacjentki nie zażywały Polopiryny ani innych leków z kwasem acetylosalicylowym. Należy zrezygnować także z leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu nie wolno się opalać (także w solarium) i korzystać z sauny. Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego lekarz medycyny estetycznej zabieg powiększanie ust w gabinecie Filine.pl w Katowicach rozpocznie od aplikacji kremu znieczulającego albo podania znieczulenia przewodowego. Dzięki temu zabieg będzie całkowicie bezbolesny. Przed rozpoczęciem zabiegu na pewno lekarz przeprowadzi z pacjentką rozmowę na temat tego jakie efekty chciałaby uzyskać. Warto kierować się swoim zdrowym rozsądkiem i sugestiami specjalisty przeprowadzającego zabieg.

 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są widoczne odrazu, ale nie są trwałe. Po pewnym czasie – w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjentki może to być pół roku, a może też być to rok – kwas hialuronowy zostanie wchłonięty. Efekt zabiegu zniknie. Nie ma jednak przeciwwskazań do jego powtórzenia. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży, w okresie karmienia piersią, u kobiet z chorobami immunologicznymi.

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wyjątkowe USG tarczycy

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Choć tarczyca jest gruczołem o niewielkim rozmiarze, jej znaczenie dla funkcjonowania organizmu jest ogromne. Bierze udział w regulowaniu wielu procesów wspomagających jego rozwój. Oddziałuje też na ośrodkowy układ nerwowy i przemianę materii. Nic więc dziwnego, że USG tarczycy Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – skóra wolna od owłosienia na wyciągnięcie ręki

Published

on

Wiele osób marzy o idealnie gładkiej skórze bez konieczności codziennego golenia się. Istnieje spora część osób, których włosy bardzo obficie odrastając sprawiając, że czują się mniej atrakcyjnie. Dodatkowo tradycyjne metody depilacyjne dodatkowo podrażniają ich skórę sprawiając, że coraz trudniej i coraz boleśniej się golić. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://donnawhitefornchouse.com/wspaniala-przygoda-z-nartami/ https://lashplicity.com/co-nalezy-wiedziec-o-smart-kontraktach/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/464-stoliczki-nocne-do-sypialni