Connect with us

Zdrowie i Uroda

Powiększanie ust, czyli każda kobieta może czuć się atrakcyjna

Published

on

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom kobiet, które marzą o atrakcyjnym, pięknym wyglądzie. Lista zabiegów dostępnych w klinikach medycyny estetycznej regularnie się wydłuża. W ofercie klinik medycyny estetycznej są zabiegi powiększania ust. Mogą one zostać wykonane różnymi technikami; powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach wykonywane jest kwasem hialuronowym.

 

Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach: jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg powiększania ust preparatami na bazie kwasu hialuronowego nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Zaleca się jedynie, aby na kilka dni przed datą zabiegu pacjentki nie zażywały Polopiryny ani innych leków z kwasem acetylosalicylowym. Należy zrezygnować także z leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu nie wolno się opalać (także w solarium) i korzystać z sauny. Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego lekarz medycyny estetycznej zabieg powiększanie ust w gabinecie Filine.pl w Katowicach rozpocznie od aplikacji kremu znieczulającego albo podania znieczulenia przewodowego. Dzięki temu zabieg będzie całkowicie bezbolesny. Przed rozpoczęciem zabiegu na pewno lekarz przeprowadzi z pacjentką rozmowę na temat tego jakie efekty chciałaby uzyskać. Warto kierować się swoim zdrowym rozsądkiem i sugestiami specjalisty przeprowadzającego zabieg.

 

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym są widoczne odrazu, ale nie są trwałe. Po pewnym czasie – w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjentki może to być pół roku, a może też być to rok – kwas hialuronowy zostanie wchłonięty. Efekt zabiegu zniknie. Nie ma jednak przeciwwskazań do jego powtórzenia. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży, w okresie karmienia piersią, u kobiet z chorobami immunologicznymi.

 

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Published

on

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

5 powodów, dla których ubezpieczenie Assistance powinno być w Twoim portfelu

Każdy z nas może napotkać na drodze życia niespodziewane przeciwności. Dlatego warto być przygotowanym. Poznaj pięć kluczowych powodów, dla których ubezpieczenie Assistance jest wartościowym nabytkiem.

1. Bezpieczeństwo podczas podróży

Podróżując, nie zawsze możemy przewidzieć, co nas spotka. Dzięki ubezpieczeniu Assistance, możemy czuć się spokojniej, wiedząc, że w razie wypadku otrzymamy fachową pomoc.

2. Oszczędność czasu i nerwów

Gdy zdarzy się awaria samochodu czy nagły problem zdrowotny, nie musimy panikować. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, a pomoc zostanie nam udzielona.

3. Szeroki zakres usług

Od drobnych problemów z pojazdem, przez konsultacje medyczne, aż po ewakuację z zagranicy. Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w wielu dziedzinach życia.

4. Koszty są niższe niż myślisz

Wielu ludzi obawia się wysokich składek ubezpieczeniowych. W rzeczywistości, koszt ubezpieczenia Assistance jest często bardzo przystępny w porównaniu z korzyściami, które oferuje.

5. Pokój ducha

Nie można tego przecenić. Wiedza, że mamy wsparcie w trudnych chwilach, daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Podsumowując, ubezpieczenie Assistance to nie tylko produkt ubezpieczeniowy, ale przede wszystkim inwestycja w spokój i bezpieczeństwo.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Zabiegu Accent Prime – usuwanie cellulitu i nadmiaru tłuszczyku

Published

on

Szukasz metody, dzięki której usuniesz cellulit i zyskasz zgrabniejszą sylwetkę? Wypróbuj innowacyjny zabieg Accent Prime.

(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Wampirzy lifting. Jak działa i dlaczego warto z niego skorzystać?

Published

on

Wyjątkowe USG tarczycy

Wampirzy lifting to potoczna nazwa dla jednego z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej – mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Procedura ta dostarcza do skóry skoncentrowaną dawkę składników o działaniu regenerującym, dzięki czemu przyczynia się do głębokiego odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Na czym polega wampirzy lifting i jakie przynosi efekty? (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://ciechpress.pl/ciechanow/czy-warto-kupic-ubezpieczenie-samochodowe-online-zalety-i-wady zobacz https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/