Connect with us

Motoryzacja

Poznaj najczęstsze błędy podczas egzaminu na prawo jazdy

Published

on

Poznaj najczęstsze błędy podczas egzaminu na prawo jazdy

Dlaczego nie każdy egzamin prawa jazdy kończy się sukcesem? Osoby, które go zdają zwykle opowiadają przede wszystkim o złej woli egzaminatora. Instruktorzy, których zatrudnia AutomobilKlub Polski podkreślają jednak, że nie jest to powód do największych obaw. Trudno jest przyznać się do własnych błędów, a jednak tak naprawdę największym zagrożeniem podczas egzaminu na prawo jazdy Warszawa niezmiennie pozostają sami kursanci.

Wśród błędów, które decydują o braku powodzenia na egzaminie na szczególną uwagę zasługuje wymuszenie pierwszeństwa. Problemy z oceną tego, kiedy wolno się nam włączyć do ruchu, a kiedy nie, wynikają niekiedy ze stresu podczas egzaminu. Bywa jednak i tak, że zasady te nie są jasne dla kursanta od początku nauki, nie rozmawia o tym jednak z instruktorem. Równie częstym błędem jest ignorowanie znaku „stop”. Niektórzy zdający upierają się, że ich działanie było celowe i spowodowane trafną oceną zagrożenia już podczas zbliżania się do niego. Nie jest to jednak wytłumaczenie brane przez kogokolwiek pod uwagę, przed znakiem tym bezwzględnie trzeba się bowiem zatrzymać.

Wysoka zdawalność

Szkoła nauki jazdy Automobilklub Polska zaprasza na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Sprawdź naszą ofertę – prawo jazdy w Warszawie.

Continue Reading

Motoryzacja

Poleasingowe samochody dostawcze na sprzedaż

Published

on

Samochody ciężarowe i dostawcze w stanie używanym są bardzo chodliwym towarem. W dobie dzisiejszych wydatków mało która firma decyduje się na zakup nowych samochodów ciężarowych z salonu ze względu na ich ogromne koszty. Jednak istnieje pewna gama samochodów używanych, która jest tańsza i bardzo dobra pod względem jakościowym. Jest nią gama samochodów poleasingowych. Giełda z używanymi dostawczymi, np po leasingu jest obleganym miejscem, w którym można w szybki sposób pozyskać takie pojazdy za korzystną cenę.

(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych

Published

on

Samochody dostawcze i ciężarowe znajdujące się w danej firmie przewozowej bardzo często potrzebują specjalistycznej pomocy. Niestety posiadając dużą flotę samochodów ciężarowych bardzo często któryś z nich potrzebuje pomocy. A to złapana guma, awaria silnika czy lekka stłuczka, która uniemożliwia kontynuowanie podróży. Kierowcy w takich sytuacjach nie powinni być zdani tylko i wyłącznie na siebie. Pewny serwis samochodów dostawczych i ciężarowych to miejsce, które wesprze ich w najtrudniejszych chwilach. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Telematyka floty samochodów ciężarowych

Published

on

Nowoczesna telematyka floty samochodów ciężarowych jest oprogramowaniem, które potrafi odmienić życie przedsiębiorcy zarządzającego własną firmą przewozową o 180 stopni. Jest to związane z pomocą na wielu płaszczyznach pozwalając na optymalizację ekonomii firmy, a także poprawę jej bezpieczeństwa. Telematyka floty samochodów ciężarowych to w dzisiejszych czasach obowiązek, z którego wręcz warto skorzystać. (więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy

https://venndo.pl/funkcjonalne-ogrody-na-dachu-jak-urzadzic-taka-przestrzen/ https://robobat-polska.pl/ktore-zimowisko-wybrac-dla-dziecka/ http://ultimate-demi.org/iso-27001-znaczenie-dla-organizacji/