Connect with us

Dom i Wnętrze

Przydatne szkolenie marketingowe – co wybrać?

Published

on

Rozwijanie swojej działalności i poszukiwanie nowych klientów jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możliwości jakie daje nam sieć internetowa pozwalają nam dotrzeć do olbrzymiej rzeszy potencjalnych klientów i nawiązać z nimi interakcję. Media społecznościowe – bo o nich mowa – pozwolą nam wypłynąć na szerokie wody biznesu i poznać nieznane nam dotąd narzędzia do promowania marki.

Szkolenia Facebook – co mogą nam dać?

Facebook już kilka lat temu przestał być wyłącznie platformą dla indywidualnych użytkowników. Odkrycie jego reklamowego potencjały pozwoliło wielu markom na znaczny rozwój i wypłynięcie na szerokie wody. Współcześnie Facebook oferuje jedne z najskuteczniejszych i najlepszych narzędzi do reklamy – korzystając z tych narzędzi nie tylko stworzymy idealna kampanię, ale też dokładnie określimy jej odbiorców, budżet, konwersję.

Chcąc wykorzystać potencjał narzędzi jaki daje Facebook warto wybrać szkolenia Facebook prowadzone przez topowych specjalistów. Podczas szkolenia omawiane będą zagadnienia dotyczące tworzenia kampanii reklamowych, ich fokusowania, budżetów, konwersji. W czasie szkolenia prowadzący omówią również przykłady udanych kampanii reklamowych na Facebooku i pokażą jak w prawidłowy sposób stworzyć własną. Omawiane będą również reklamy, które przyniosły straty – na ich podstawie dowiemy się, czego nie robić podczas tworzenia kampanii reklamowych.

Dodatkowa wiedza ze szkoleń

Szkolenia z Facebooka to nie tylko wiedza praktyczna dotycząca narzędzi do promowania. To również omawianie zagadnień związanych z content marketingiem oraz copywritingiem. Poprzez prawidłową komunikację z osobami zainteresowanymi naszą marką zbudujemy silną i wartościową społeczność, która dodatkowo będzie polecać nasz produkt.

 

 

 

 

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Nowoczesne okna, czyli czym charakteryzują się duże przeszklenia

Published

on

Nowoczesne okna na dobre rozgościły się, jeżeli chodzi o rynek stolarki okiennej. Coraz więcej osób w Polsce z ciekawością popatruje na duże przeszklenia, które do tej pory kojarzyć się tylko mogły z budynkami o charakterze komercyjnym. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jakie łóżka ogrodowe wybrać na taras?

Published

on

Łóżka ogrodowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, kiedy mowa o aranżacji funkcjonalnej przestrzeni ogrodowej czy tarasowej. Łóżka ogrodowe to nic innego jak leżanki ogrodowe, które dostępne są w nowatorskiej, odświeżonej wersji. Meble takie z pewnością sprawdzą się w czasie lata – dzięki nim możliwe będzie korzystanie z uroków odpoczynku blisko natury. Czym zaskoczą nas takie meble? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Kuchnie – miejsce, które ma przyciągać

Published

on

Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnie są takimi pomieszczeniami, które mają przyciągać domowników do siebie. To one mają sprawić, że nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gotowania, w końcu będą chcieli przełamać swoją niechęć do tego typu działań. (więcej…)

Continue Reading

Polecamy