Connect with us

Ciekawe

Rodzaje liczników elektrycznych

Published

on

Rodzaje liczników elektrycznych

Z roku na rok technologia idzie do przodu i niemalże w każdej sferze spotykamy się z nowymi i przede wszystkim nowoczesnymi urządzeniami.

Także w kwestii liczników elektrycznych wiele się zmieniło, dziś nie są one już napędzane mechaniczne, prawie każdy silnik elektryczny to skomplikowany model elektroniczny. Są one oczywiście tylko z pozoru skomplikowane, albowiem ich działanie jest o wiele łatwiejsze, a jeżeli dodatkowo są wyposażone w zdalny czytnik, licznik może być spisywany bez konieczności wizyty u abonenta. Każdy kto posiada w domu licznik elektryczny, powinien mieć również profesjonalny zestaw śrubokrętów. Nie trzeba przy tym mieć od razu warsztatu naprawczego, aby w niewielkiej walizeczce zmieścić podstawowe narzędzia, niezbędne przy przykręceniu gniazdka, naprawie sprzętu domowego czy zmianie oprawy oświetleniowej. Dziś nie umiemy żyć bez prądu, dlatego w każdym domu znajduje się licznik elektryczny do którego podpięte są gniazdka, złącza oświetleniowe, a także inne elementy instalacji elektrycznej.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na elektryczny.pl.

Continue Reading

Ciekawe

Czujniki magnetyczne – zasady działania i zastosowanie

Published

on

Czujniki magnetyczne to niewielkie detektory, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Najprościej ujmując są to urządzenia, które wykorzystują działanie pola magnetycznego. Jakie są rodzaje czujników magnetycznych i do czego wykorzystuje się te urządzenia?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

Published

on

Zalety posiadania bocznych drzwi do garażu

O garażu myślimy przede wszystkim jako o tej przestrzeni, w której można przechowywać auto nie troszcząc się nieustannie o to, czy jest ono rzeczywiście bezpieczne. Jest to jednak również miejsce, które niejednokrotnie zmienia się w przydomowy warsztat. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

W jaki sposób najlepiej ustawić antenę telewizyjną?

Published

on

Na pewno każdy z was chciałby odbierać program telewizyjny możliwie jak najlepiej i jak najdokładniej.

(więcej…)

Continue Reading

Sitemap

Biznes

Polecamy